Blown by Wellness

Enkalaan 70, Ede, 6717ZA
Open Maandag: 09:00 - 13:30

Gevonden resultaten

Niet wat je zocht?

Alle behandelingen

Reviews

5,0
18 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
Inmiddels 3 behandelingen gehad. Rug en benen. Met name de behandeling van mijn benen gaf me letterlijk verlichting. Minder ophopingen en geen zwaar gevoel meer. Dit was voor mij al duidelijk merkbaar na de eerste behandeling. Mijn behandelde been voelde prima, terwijl mijn onbehandelde been zwaar en lig voelde… en dat terwijl ik voor mijn gevoel geen ‘last’ had van mijn benen. Kortom, zeker een aanrader!
Ik vond het een fijne ervaring en rustgevend wat voor mij heel belangrijk is omdat ik altijd aan sta. Melissa is een vriendelijke en vrolijke behandelaar en denkt graag mee voor persoonlijke verbetering. Super bedankt voor deze ervaring en kom zeker terug! Aanrader
Toon reactie salon...
Dit was mijn eerste cupping behandeling. Zodra ik binnen kwam kreeg ik een warm onthaal. Tijdens de afspraak vertelt ze wat ze van plan is en ik voelde mij meteen op mijn gemak. De pittige stukjes moet je even doorheen maar het voelt heerlijk verlicht daarna. Na de afspraak voelde ik mij een stuk losser en ontspannen. Mijn tweede afspraak is al gepland en ik ben benieuwd hoe het dan zal zijn. 😊
Ik heb voor het eerst een behandeling gedaan. Ik was best wel gespannen, maar dat ben ik snel bij nieuwe dingen en geen controller hebben. Maar ze is heel lief, en neemt echt de tijd voor je. De spanningen waren ook een stuk minder tijdens en na de behandeling. Ze straat ook een soort van rust uit. Ik kom zeker nog een keer terug.
Ik merkte al enorm wat verschil met de eerste keer. Het voelde fijner en kon meer ontspannend tijdens de sessie zelf! Ook weer fijne tips meegekregen voor thuis! Op naar sessie drie!
Toon reactie salon...
Toon meer reviews...

Over

Blown by Wellness
Enkalaan 70
6717ZA Ede

Blown by Wellness is dé plek waar ontspanning en welzijn samenkomen. Met een passie voor klantgerichtheid en persoonlijke aandacht, biedt deze salon heerlijke en rustgevende cupping-sessies aan. Hier staat de klant centraal, en wordt er alles aan gedaan om een warm welkom en een verfrissende ervaring te garanderen. Laat je onderdompelen in een wereld van zorg en ontspanning bij Blown by Wellness – waar jouw welzijn altijd op de eerste plaats komt.

MaMaandag
09:0013:30
DiDinsdag
09:0021:00
WoWoensdag
09:0013:30
DoDonderdag
09:0021:00
VrVrijdag
09:0013:30
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Schoonheidssalons in de buurt