vriendelijk en een rustig ontvangst .Ook de behandeling was goed. Heb al een vervolg afspraak
Truus•ongeveer 8 jaar geleden
Wat een super behandeling. Ik heb de deluxe gezichtsbehandeling gedaan en ik vond het heerlijk. Mijn huid voelt weer als een baby huidje en de massage was heerlijk! 1,5 uur genieten! Daarbij een hele vriendelijke en proffessionele schoonheidsspecialiste!!
Jennifer•ongeveer 8 jaar geleden
Het was een aangename ervaring. Ik ga er zeker terug als ik genoeg moed verzameld heb haha..
Mirtel stelde me goed op mijn gemak. echt een aanrader!
Jennifer•ongeveer 8 jaar geleden
Heel erg professioneel! Neemt de tijd voor je, is erg zorgvuldig en het was ook nog eens super gezellig. Helemaal top! De volgende keer boek ik zeker weer bij C-Mi Beauty.
Anoniem•bijna 9 jaar geleden
Helemaal goed, heel gezellig en prachtige nagels. Na lang zoeken naar een salon waar ik tevreden over ben, heb ik het eindelijk gevonden. Hier ga ik zeker nog een keer naar toe. Wel even geduld wegens zwangerschapsverlof. Maar wel het wachten waard. Dit wordt mijn vaste adresje.