Samen met mijn echtgenoot heb ik een heerlijke massage gehad. Was echt een verwennerij met een lekker drankje en fruit na afloop.
Frédérique Jansen•bijna 3 jaar geleden
Toon reactie salon...
Dé plek voor een heerlijke Thaise massage voor mij. Het is een soort verslaving geworden... ik moet er eens in de twee weken heen voor mijn lichamelijke en geestelijke onstpanning. Top masseuses bij Cheeva! De meeste werken er al 7 jaar.
Kim•bijna 3 jaar geleden
Toon reactie salon...
Ik heb de hot stone massage geboekt en deze was geweldig! Nooit eerder ervaren. De dame wist precies wat ze deed met de hot stones en ik ga zeker nog een keer boeken bij Cheeva!
Tevens makkelijk en goedkoop parkeren voor Amsterdamse begrippen 😊
Tinus•bijna 3 jaar geleden
Toon reactie salon...
Goede ambiance. Fijne en vriendelijke masseuses. Ik kom hier al jaren. Elke maand een lekkere ontspannende massage. Ik heb daar een favorite masseuse die ik telkens weer boek.
Absoluut aan te raden! Ik vind ook altijd eenvoudig een parkeerplek.