Claude's Beauty Salon Reviews

Aalbersestraat 268 hs, Amsterdam

Check beschikbaarheid en boek online

De reviews zijn geschreven door klanten na hun bezoek.

4,9
697 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
Full brazilian en onderbenen sugaring geboekt. Full brazilian werd niet met de flicking/balletjes methode gedaan maar met strips. Deze werden ook nog eens naar de verkeerde kant afgetrokken met als gevolg heel veel afgebroken haartjes. De spatel werd na gebruik ook gewoon weer in de pot gedoopt, niet echt hygiënisch bij een full brazilian! Bij de benen werd aangeraden gewoon te waxen en daarmee dus ook een hele boel afgebroken haartjes. Nu na 3 weken weer naar mn oude vertrouwde salon gegaan met een haarbos die je normaal pas na 6 weken zou verwachten. Dat komt dus door al die afgebroken haartjes (is het zelfde effect als scheren tussendoor) De ambiance was goed en ze was ook aardig, maar voor deze behandeling /sugaring zou ik er zeker niet weer heen gaan.
Toon reactie salon...
Ik was weer erg tevreden!
Ik vond het behandeling echt super! Fijne, schone salon en ze geeft je een heel welkom en ontspannen gevoel. Ik heb mijn volgende behandeling meteen weer gepland!
Amazing service. Friendly clean and really professional environment with great value for money. I would recommend you to visit Claude's Beauty Salon without a doubt!
Claude is geweldig. Ze heeft mijn wenkbrauwen prachtig geëpileerd. Ze heeft precies gedaan wat ik wou en werkt heel nauwkeurig. Top behandeling!!