D New Look beauty

Limmerhoek 19, Alkmaar, 1811BA

Sorry, D New Look beauty is tijdelijk niet beschikbaar op Treatwell. Vind hieronder nabijgelegen salons met beschikbaarheid of zoek om alle salons in de buurt te zien.

Vind de beste salons bij jou in de buurt

YARA Hairfashion

168 reviews
Gedempte Nieuwesloot 41, Alkmaar

Huidpraktijk Beeldschoon

1381 reviews
Achterstraat 43, 1811LH

By Imogen Alkmaar

1837 reviews
Gedempte Nieuwesloot 66-70 , 1811KT Alkmaar

Populaire behandelingen

Alle behandelingen

Alle
Haar
Nagels
Ontharen
Gezicht
Therapie en Mindfulness

Reviews

4,3
155 reviews

Echte Ervaringen

Alle beoordelingen zijn echte feedback van geverifieerde klanten, zodat je precies weet wat je op elke locatie kunt verwachten.

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling
Prima!
Fijne salon
Eergisteren heb ik mijn nagels laten doen. Ik heb gellak op natuurlijke nagels helaas is het nu al helemaal lelijk en gaat de nagellak er nu al van af. Zonde van mijn geld ga ik niet meer doen.
Toon reactie salon...
Helemaal goed
Mijn wenkbrauwen zijn nu super strak. Mooie kleur en keurig in vorm gebracht.
Toon meer reviews...

Over

D New Look beauty
Limmerhoek 19
1811BA Alkmaar

Wil je jezelf even compleet in de watten laten leggen? Dat kan bij D New Look beauty in het centrum van Alkmaar. Ze maken bij deze salon de meest prachtige haarcreaties, verven je wimpers of wenkbrauwen voor een sprekende look of ze helpen je van ongewenst haar af door middel van (sugar) waxing. Door de epileertechniek threading kun je je wenbrauwen in een mooie vorm laten shapen. Als laatste kun je hier ook nog permanente make-up laten zetten, zodat je voortaan minder tijd hoeft te besteden aan het aanbrengen van je make-up.

Let op: je kunt in de salon niet pinnen.

MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
09:3016:00
WoWoensdag
09:3015:00
DoDonderdag
09:3021:00
VrVrijdag
09:3016:00
ZaZaterdag
09:3016:00
ZoZondag
Gesloten