DS salon 1930 Reviews

Buikslotermeerplein 134 , 1025EX Amsterdam

Check beschikbaarheid en boek online

De reviews zijn geschreven door klanten na hun bezoek.

5,0
49 reviews

Echte Ervaringen

Alle beoordelingen zijn echte feedback van geverifieerde klanten, zodat je precies weet wat je op elke locatie kunt verwachten.

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling
Jessica verzorgt mijn voetjes altijd met liefde en is zeer kundig!! Kan haar zeker aanraden!
Ik heb het nagelbijterarrangement bij Jessica gevolgd en kan het iedereen aanraden! Na jaren van nagelbijten zag ik er enorm tegenop om hulp te zoeken, omdat mijn nagels er al zo lang slecht uitzagen. Maar dankzij Jessica zijn mijn nagels nu onherkenbaar! Ze neemt de tijd om alles goed uit te leggen en houdt rekening met persoonlijke wensen. Zo heeft ze bijvoorbeeld de nagelkleur en -lengte afgestemd op mijn werk in de zorg, zodat het niet alleen mooi is, maar ook praktisch. Dankzij haar deskundige aanpak zijn mijn nagels gezonder dan ooit. Ik blijf zeker bij haar terugkomen om mijn nagels goed te kunnen blijven verzorgen.
altijd geweldig! super leuke en liefe dame , weet waarover ze het heeft werkt zeer hygienisch in een woord TOP!
Wat een geweldige plek! Prachtige nagels en zo fijn geholpen. Jessica is mega secuur! Mijn nieuwe favoriete salon in Amsterdam!
Ben weer thuis 🏠 gekomen met mooie nagels. Dit x rose
1
1
2
34
8
3