Geke kappers Reviews

Zuidsingel 68, 3811HD Amersfoort

Check beschikbaarheid en boek online

De reviews zijn geschreven door klanten na hun bezoek.

4,8
1501 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
Super geholpen!
Ik heb mijn krullen laten knippen, duurde net zoals beschreven ongeveer een uurtje. Ik was gelijk aan de beurt. Personeel was echt heel aardig en het meisje dat mijn haar knipte wist ook hoe ze krullen moest omgaan en knippen. Al met al was het echt een hele fijne ervaring.
Met aandacht hebben ze mijn krullen weer mooi gemaakt. Ik zal zeker terug gaan naar Geke Kapper!
Heel lang geleden dat mijn krullen zo goed zijn geknipt! Krullen knip afspraak boeken, hou wel rekening met ruim een uur.
Hele fijne salon met mensen die weten wat ze doen! Geven goed advies en verkopen fijne producten. Ook laten ze je krullen mooi opdrogen onder de kap. Normaal gesproken ziet het er niet zo mooi uit als ik naar een andere kapper ga omdat mijn haar niet geföhnd kan worden dus dit is een goede oplossing. Erg tevreden. Enige minpunt: stagiaires staan soms alleen een beetje ongemakkelijk te staren.