JP Hairstyling Reviews

Jan Pieter Heijestraat 89, 1053GM Amsterdam

Check beschikbaarheid en boek online

De reviews zijn geschreven door klanten na hun bezoek.

4,7
6310 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
Mooi salon, niet te groot. Goede ontvangst met koffie en chocolate. Ik heb niet lang moeten wachten. Kapper was heel aardig en volgt precies wat mijn aanwijzingen waren. Met ook een touch van professionaliteit van hemzelf. Mijn baard werd ook goed geknipt en kreeg ik zelf ook een paar goede tips. Ondertussen leuk gekletst. In het spaanse ook ;-) Muchas Gracias Richy.
My hair broke off after getting highlights here. They left the very strong highlights in my hair for 45 minutes. The atmosphere is very weird. Do not go here!
Toon reactie salon...
Omdat mijn eigen kapper op vakantie is voor het eerst naar JP. Vriendelijk verwelkomt etc. Ik vond toen al wel dat de kapster erg gehaast te werk ging maar dacht toen, ach het is maar 21 euro dus ze werkt snel, als het resultaat maar goed is. Echter is mijn haar niet goed geknipt. Mijn haar is aan de zijkant helemaal ongelijk geknipt, maar dat viel pas op toen ik het de volgende dag zelf ging doen. Nu moet ik binnenkort als nog naar mijn eigen kapper.
Goed geknipt, aardige kapster, goede sfeer. Redelijke prijs.
Ik ben heel trevreden met de service van Charlotte! Ze heeft goed geluisterd en het resultaat is prachtig!