Ik ben erg tevreden. De kapper wilde duidelijk niets liever dan dat ik met een tevreden gevoel de deur uit ging.
Rochelle•ongeveer 9 jaar geleden
Kapper was lief tegen mijn kind, haar werd prima geknipt
Anoniem•ongeveer 9 jaar geleden
Ontspannen en ongedwongen sfeer! Altijd een kof koffie en lekkere muziek.
Relaxte eigenaar, prima prijzen!
??
Anoniem•ongeveer 9 jaar geleden
Ik word altijd uitstekend geknipt door de eigenaar. Hij heeft oog voor elk detail en neemt uitgebreid de tijd voor iedere klant. Wanneer je bij Venise komt, wordt je altijd vriendelijk te woord gestaan, krijg je koffie/thee aangeboden en kun je er vanuit gaan dat je door een vakman wordt geknipt. Aanrader!
Anoniem•ongeveer 9 jaar geleden
Ik vind dit een superchill kapsalon, het is een goede prijs voor een goede knipbeurt. De kapper neemt extra de tijd om alles precies af te werken, nog een keer met de tondeuse erlangs, en nog een keer met een kleinere stand, gaat door totdat hij zelf ook tevreden is. Echt een kapper met passie voor zijn vak.
Enige lastige is communicatie, er is een kleine taalbarrière waardoor het zou kunnen dat het niet helemaal uitkomt zoals je in gedachten had. Punt is alleen wel dat deze kapper weet wat hij doet, dus je komt er nooit slecht uit.
Mijn vaste kapper!