Kimprovement PMU and More

Norenburgerstraat 3, Zutphen, 7201MS
Open Vandaag: 11:00 - 18:00

Gevonden resultaten

Niet wat je zocht?

Alle behandelingen

Alle
Nagels
Ontharen
Gezicht

Reviews

5,0
36 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
Hele fijne behandeling gehad, mooi resultaat ! Kim is erg goed in haar vak en ook in persoonlijk contact !
Kim is een lieve vrouw die je tevreden en blij naar huis ziet gaan. Vind je iets niet mooi of is het niet naar je zin dan kan je dat ook rustig tegen haar zeggen. Afspraken komt ze na en anders laat ze je het weten Je bent een topper Kim!
Kim neemt alle tijd om te zorgen dat je 130% tevreden bent. Naast een prettige en ontspannen sfeer werkt Kim ook heel nauwkeurig. Alles in goed overleg. Kortom: service en kwaliteit! Kim makes me very happy 😀
Kim is heel professioneel. Ze legt heel goed uit wat ze gaat doen. Het resultaat mag er zijn! En niet geheel onbelangrijk, ze is ook heel gezellig!
Goed gesprek gehad met je Kim , in de rust en sfeer die er was heb ik alle vragen kunnen stellen en je hebt mij goed geïnformeerd., ik durf dan ook gerust de volgende behandeling bij jouw aan te gaan, vr.gr.Trees Rozendal
Toon meer reviews...

Over

Kimprovement PMU and More
Norenburgerstraat 3
7201MS Zutphen

Sfeer in de salon: Rust en ontspanning staan centraal.

Producten: Nailmaster nailcreations niveau contour.

Ervaringen: 2 jaar in de branche.

Specialisaties: Nagels, laser ontharing, lichaam massages.

Vervoer: Station Zutphen.

Extra's: Lash lifting

MaMaandag
09:0019:00
DiDinsdag
Gesloten
WoWoensdag
09:0021:00
DoDonderdag
10:0019:00
VrVrijdag
11:0018:00
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Schoonheidssalons in de buurt