Er werd niet veel gezegd. Je krijgt niks te drinken aangeboden. Nagellak zit er niet meer mooi op. Zag het pas goed toen ik thuis was. Niet geheel bedekt en met veel lelijke vegen. De helft is er ook alweer af, maar dat heb je snel met nagellak. Toch vind ik binnen 24 uur wel heel snel. Het feestje in het weekend haal ik er niet mee, terwijl het op woensdag is gedaan. Zonde van het geld.
Manicure
Anoniem•ongeveer 2 jaar geleden
Gellak is heel mooi gezet in natuurlijk kleur! Alles precies langs de randjes, ben erg tevreden! Ik kom hier zeker weer terug
Gellak manicure
Lina•ongeveer 2 jaar geleden
Ik vindt dit een heel fijne salon. Sfeer is goed. Gezellig huiselijk. Personeel heel erg aardig en kundig. Zelf zou ik wel graag wat nieuw meubilair zien. Een kleine make over hebben ze verdiend wat de zaak wat sjieker maakt.