Opulentus Deluxe

Entrada 400, Amsterdam, 1114AA
Open Vandaag: 09:00 - 18:00
Last-minute

Gevonden resultaten

Niet wat je zocht?

Alle behandelingen

Alle
Haar
Nagels
Gezicht
Lichaam

Reviews

5,0
17 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
Ondanks mijn angsten voor pijn, weet Latifah mij altijd te kalmeren met adem oefeningen. Er is geen haast in haar werk. Het Daarnaast verteld ze altijd wat ze gaat doen zodat ik weet wat de volgende behandeling is. Hierdoor voel ik me op me gemak en kan ik rustig genieten. Sinds ik vorig jaar ben gestart bij Opulentus Deluxe is mijn gezicht weer aan het shinen en heb ik minder mee-eters in me gezicht. Ik zal hier zeker blijven komen voor mijn gezichtsbehandelingen.
Ik ben heel goed verzorgd mijn gezicht voelt weer als een babyhuidje heerlijk!
M'n dochter werd heel vriendelijk ontvangen. Wegens omstandigheden is de geplande behandeling aangepast en daarbij ook het plan van aanpak. De specialist was hier heel flexibel in. M'n dochter heeft veel tips etc gekregen om haar huid weer zo mooi mogelijk te maken en gaat op kort termijn weer terug.
Goeie behandeling. Respectvol. Zeer klantvriendelijk. En voelt heerlijk aan. Ik geef der een 10 en raadt wie dan ook aan. Ga en maak het mee.
De behandeling die ik bij Latifa heb ondergaan was absoluut heerlijk. Na de behandeling zag mijn gezicht er weer stralend uit en mijn huid voelde zowel strakker als superzacht aan. Latifa werkt zeer hygiënisch en zorgvuldig en neemt de tijd om elke stap van de behandeling met je door te nemen. Zodra ik in de stoel lag, kwam ik helemaal tot rust. Het was een geweldige ervaring en ik kom zeker terug voor een volgende gezichtsbehandeling. Echt een aanrader!!!!
Toon meer reviews...

Over

Opulentus Deluxe
Entrada 400
1114AA Amsterdam

Opulentus Deluxe in Amsterdam is een privé schoonheidssalon waar zorg, rust en comfort centraal staan. Met een persoonlijke aanpak en meer dan 20 jaar ervaring in de beautywereld biedt de eigenaresse een oase van ontspanning en expertise – speciaal ontworpen voor iedereen die even wil ontsnappen aan de drukte van alledag. Het doel? Elke klant stralend, verzorgd én volledig ontspannen de deur uit laten gaan.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij halte Van der Madeweg, gemakkelijk bereikbaar met zowel metro als bus.

Het team: De salon wordt gerund door één ervaren specialist die al meer dan twee decennia actief is binnen de wereld van huidverzorging, haarstyling en pedicure. Met volledige focus op jou als klant staat één-op-één aandacht hier centraal.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: rustig, schoon, professioneel en warm – een plek waar je je direct op je gemak voelt.

Gespecialiseerd in: Facials, pedicure, mommy make-overs 💕, eyebrow styling, knippen (vanaf prijs), sew-ins & wigs, extensions, kleuren, natuurlijke haarverzorging & heavenly head wellness, studentendeals, kids specials, Mom & Me en Dad & Me deals, Bestfriend deals, Deluxe & V.I.P behandelingen, én beautycursussen.

Gebruikte merken en producten: Op maat samengestelde behandelingen met o.a. Opulentus Deluxe, Almaaz, Eucerine, en Koreaanse skincaremerken.

De extra’s: De salon spreekt Nederlands én Engels, is goed bereikbaar met het OV en biedt flexibele openingstijden op afspraak – ideaal voor wie graag in alle rust van top tot teen verzorgd wil worden.

Klaar voor een momentje voor jezelf? Dan is Opulentus Deluxe dé plek in Amsterdam waar luxe, persoonlijke aandacht en schoonheid samenkomen.

MaMaandag
10:0020:00
DiDinsdag
09:0018:00
WoWoensdag
09:0018:00
DoDonderdag
09:0018:00
VrVrijdag
09:0018:00
ZaZaterdag
09:0018:00
ZoZondag
10:0020:00

Schoonheidssalons in de buurt