Ik kom al van af het begin af aan in hun kapsalon dat is al zo'n 6 A 7 jaarv
Anoniem•meer dan 8 jaar geleden
Gezien de littekens op mijn hoofd us her vertrouwen in de kapper klein, maar bij Brenda voel ik me goed op mijn gemak en geef mijn vertrouwen graag!!! Ze begrijpt wat ik bedoel en ben nog geen 1 keer teleurgesteld de kapsalon verlaten!! Dank je wel Brenda!
Patty•meer dan 8 jaar geleden
Ik kan deze kapsalon absoluut aanbevelen! Er hangt een leuke sfeer, de kapsters zijn erg vriendelijk en geïnteresseerd. Ze knippen lekker vlot en het zit altijd goed!
Anoniem•meer dan 8 jaar geleden
Ik kom al jaren bij Brenda. Zij weet precies wat ik wil, niet teveel toeters en bellen, gewoon goed. Mijn kinderen komen vanaf dag een bij haar. Wij gaan niet naar de kapper, nee wij gaan naar Brenda! En als we terug zijn, zijn meteen onze haren geknipt. Vaak krijgen we complimenten over de kleur en het kapsel. Ze is gewoon goed.
Met mijn bruiloft kwam Brenda naar mij toe, op haar vrije dag. Ze heeft het voor elkaar gekregen om mijn haar zo te stylen, dat het de hele dag en avond in model bleef. Behalve het feit dat Brenda een hele goeie kapster is, is ze ook nog eens een schat van een vrouw!
Anoniem•meer dan 8 jaar geleden
Een combinatie van super gekwalificeerde haarkunstenaars/createurs en een gezellige vriendelijke sfeer Een bezoek aan deze kapsalon is een uitje ontspannend met een prachtig resultaat Kortom: klasse