Queen of Brows - Amstelveen

Lindelaan 631, Amstelveen - Onderdeel van Queen of Brows
Open Morgen: 09:15 - 13:30

Gevonden resultaten

Niet wat je zocht?

Alle behandelingen

Reviews

4,9
723 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
Mijn ervaring bij Gladys was werkelijk fenomenaal! Ze is ontzettend kundig en denkt echt met je mee. De behandeling was professioneel en de resultaten zijn gewoon prachtig. Mijn wimpers zien er prachtig uit, en ook de wenkbrauwen (PMU) zijn perfect gedaan. Het is duidelijk dat Gladys veel ervaring heeft en haar vak echt verstaat. Ik ben ontzettend blij met het resultaat en kan haar absoluut aanraden
Super blij met de behandelingen van Gladys
Super happy met mijn wenkbrauwen, kleur en vorm perfect. Kom zeker terug.
Ik ben vaste klant: Gladys is kundig en doet wat je vraagt. En de wimpers blijven echt lang zitten.
Zoals altijd dik tevreden met Gladys!!
Toon meer reviews...

Ontmoet het team

Behandelingen

Gezicht

Portfolio

Wat onze klanten zeggen over Gladys

Professioneel49
Vakkundig49
Deskundig45
Getalenteerd30

Voorzieningen

Algemeen
Huisdiervriendelijk
LGBTQIA+ vriendelijk
Airconditioning
Product
Proefdiervrije producten
Toegankelijkheid
Rolstoeltoegangelijk
Betalingsmogelijkheden
Contant geaccepteerd
Alleen contant
Locatie
Bushalte dichtbij

Over

Queen of Brows - Amstelveen
Lindelaan 631
Amstelveen

Queen of Brows in Amstelveen is de salon waar je terecht kunt voor wenkbrauw- en wimperbehandelingen. Een behandeling in deze salon is echt even een verwenmoment voor jezelf. Geniet van een lekkere kop koffie terwijl Gladys vakkundig je wimperextensions plaatst of je wenkbrauwen weer in shape brengt!

Dichtsbijzijnde openbaar vervoer:
Bushalte Oudekerkerlaan Zaandam op een paar minuten loopafstand.

Het team:
Gladys heeft een allround opleiding PMU gevolgd en afgerond. Ze heeft certificaten voor powderbrows, 3D hairstrokes en microblading behaald. Ook heeft ze certificaten behaald voor wimperextensions one by one en volume wimperextensions, henna brows en sinds 2021 een certificaat voor lashlifting.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Als klant ben je koning, er hangt een ontspannen sfeer en er staan altijd speciale koffies en lekkernij voor je klaar.
  • Gespecialiseerd in: PMU powderbrows, 3d hairstrokes, microblading wimperextensions en henna brows.
MaMaandag
09:1513:30
DiDinsdag
09:1514:00
WoWoensdag
09:1517:00
DoDonderdag
09:1514:00
VrVrijdag
09:1514:00
ZaZaterdag
09:0017:00
ZoZondag
Gesloten

Schoonheidssalons in de buurt