Sounds of Beauty Reviews

Willibrorduslaan 8, Waalre

Check beschikbaarheid en boek online

De reviews zijn geschreven door klanten na hun bezoek.

4,8
935 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
2 hele fijne behandelingen gehad en nog steeds erg blij met het resultaat. Leandra is een super lieve meid die veel van haar vak af weet. Ze werkt erg netjes en ze stopt pas als het perfect is! Ook in de corona tijd gaat ze hygiënisch en volgens de richtlijnen te werk. Ik ga hier zeker mijn vast adresje van maken!
Heb wederom m’n wenkbrauwen laten doen en de lashlift met verven. Ben zo tevreden over de werkwijze van Leandra. Aanrader!!!!
Voor de 1ste keer bij Leandra geweest in haar eigen salon. Ik wilde graag lange wimperextensions, maar wel dat het er natuurlijk uit kwam te zien. Die heb ik nu en ik ben er heel blij mee :) Ik raad iedereen Sounds of Beauty aan. Mij ga je terug zien!
Ik had een aantal pigment plekjes op mijn gezicht. Na een behandeling was het al een heel stuk minder. Ik kan niet wachten tot mijn tweede behandeling! Leandra was erg lief en werkt erg nauwkeurig en hygiënisch.
Super fijne behandelingen gehad! Kom hier zeker vaker