Veel verschillende masseuses en allemaal hun eigen stijl, maar nog nooit ontevreden naar huis gegaan. Ik kom er graag.
Ontspanningsmassage
Anoniem•ongeveer 6 jaar geleden
Wat een leuke setting! Je komt binnen in een soort van huiskamer met stoelen en banken. Zeer leuke bar waar ze verse koffie en thee zetten. Voor mijn massage kreeg ik een kopje koffie aangeboden, ik was namelijk erg vroeg. Werd opgehaald door een masseur om mee te gaan naar de massageruimte alwaar ik gevraagd werd wat mijn wensen omtrent de massage zouden zijn. Ik heb heerlijk genoten van de massage, Rob is meer dan ervaren! Na de massage even na gerust in het café met nog een kop koffie. Ik wilde gaan afrekenen bleek de koffie ook nog gratis te zijn. Mij zien ze zeker terug.
Ontspanningsmassage
Esther•ongeveer 6 jaar geleden
Het sloot heel goed aan bij mijn behoefte. Plekken waar het nodig was werden goed aangepakt, maar er was ook genoeg ruimte voor ontspanning.
Sportmassage
Anoniem•ongeveer 6 jaar geleden
Een super fijne massage met goede tips en adviezen. Met mensen die echt naar je luisteren
Ontspanningsmassage
Anoniem•ongeveer 6 jaar geleden
Afspraak via treatwell was niet goed doorgekomen, maar gelijk en top opgelost. Zeer goede massage gehad en gezellig een kop thee na.