Ik vond zowel de ontvangst als de behandeling perfect. Jennifer was heel vriendelijk en open en je voelt je gelijk op je gemak. Het behandeling was heerlijk en ik kan niet wachten tot de volgende.
Eilidh•bijna 9 jaar geleden
Mijn bezoek aan the beauty Factory H was super goed. Ik had nog nooit een pedicure ondergaan, maar ik heb direct opnieuw geboekt. De service was prima!
Paulien•bijna 9 jaar geleden
Het was weer fantastisch! Zeker tot de volgende keer.
Jitske•bijna 9 jaar geleden
Ik kom al geruime tijd bij Jennifer, voor een gezichts en voetbehandeling.
Ik knap er altijd enorm van op, mijn huidconditie is echt verbeterd!
Sfeer is erg goed, ik kom helemaal bij!
Annelies
Salon•bijna 9 jaar geleden
Ik kom al enige tijd bij the beauty factory. Mijn ervaringen hier zijn positief. De persoonlijke aandacht en tijd die er voor mij genomen wordt ervaar ik als erg fijn. De behandelingen zijn gericht op mijn wensen en wat mijn huid nodig heeft. Ook krijg ik gericht advies hoe ik mijn huid het beste kan verzorgen. Ik kan the beauty factory van harte aanbevelen!