Waxination Reviews

De Clercqstraat 101-H, 1053AH Amsterdam

Check beschikbaarheid en boek online

De reviews zijn geschreven door klanten na hun bezoek.

4,9
2707 reviews

Echte Ervaringen

Alle beoordelingen zijn echte feedback van geverifieerde klanten, zodat je precies weet wat je op elke locatie kunt verwachten.

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling
Waxing was great, the tinting was a bit too much for my taste, but it washed off in a few days.
Ik ben ontzettend blij met de resultaten van mijn eerste laser ontharingsbehandeling! Na slechts één sessie zag ik al een aanzienlijke haaruitval na een week en ik kan niet wachten om meer behandelingen te krijgen voor nog betere resultaten. Mw. Svetlana was uiterst professioneel en vriendelijk en legde alles grondig uit voordat de behandeling begon. Ik voelde me heel comfortabel en ontspannen tijdens de hele sessie. Wat een geweldige prestatie! Ik raad Waxination zeker aan voor iedereen.
Anna is very professional and kind. Would recommend!
Great laser hair removal-for the first time in was not painful.Ana did the treatment with attention and I felt it was no rushed.Really recommended.
Very professional and detail oriented - recommended!