ZHB Studio | Hair & Beauty by Zuleyha Reviews

Jan van Galenstraat 206, 1056 CK Amsterdam, Nederland

Check beschikbaarheid en boek online

De reviews zijn geschreven door klanten na hun bezoek.

4,8
929 reviews

Echte Ervaringen

Alle beoordelingen zijn echte feedback van geverifieerde klanten, zodat je precies weet wat je op elke locatie kunt verwachten.

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling
Zuleyha is echt een topper. Altijd zo lekker vlot en relaxed. Om 09:00 een afspraak voor wassen, fohnen(golvend) en harsen. Ik was 10:15 al weer klaar en ik heb lang zwaar haar. Om 20:00 savend had ik pas een feestje en mijn haar zat nog steeds super! Nu al een aantal maanden mijn vaste go to kapper.
Züleyha was net als altijd weer zorgvuldig, vriendelijk en professioneel. Ze denkt goed mee en durft eerlijk te zeggen of je eigen idee over je kapsel passend is of niet.. al met al super tevreden over mijn kapsel en het was het volle vijf uur zeker waard..
Zeer tevreden. Aardige meiden en mooi resultaat. Er wordt goed aandacht besteed
Heel mooi geföhnd !
Ben zo tevreden dat ik al zo lang behandeling krijg door ZHB ik hoef niks te zeggen ze weten hoe ze hun handen als een wonder gebruiken met mijn haar. Klantvriendelijkheid, hygiënisch, echt een aanrader. Bedankt ZHB! Als altijd tot de volgende uitgroei:)