Alle haar en beauty
in de buurt van Willemspark, Amsterdam
Elke datum
Alle haar en beauty

Kies uit 23 salons met haar en beauty in de buurt van Willemspark, Amsterdam

LadyWax Amsterdam

4,6
2600 reviews
Overtoom, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Last-minute
Brazilian (Full or Shape) 30 min
vanaf €38,25
bespaar tot 15%
Bovenlip 5 min
vanaf €7,23
bespaar tot 14%
Oksels 10 min
vanaf €16,15
bespaar tot 15%
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0021:10
DiDinsdag
10:0021:10
WoWoensdag
10:0021:10
DoDonderdag
10:0021:10
VrVrijdag
10:0021:10
ZaZaterdag
10:0021:10
ZoZondag
10:0021:10

Op de Overtoom kunnen vrouwen terecht bij LadyWax. Of je nu komt voor je bikinilijn, oksels, benen of een Brazilian, alles is mogelijk. Met wax worden de haren snel en in zijn geheel verwijderd en blijven drie tot vier weken weg. Door regelmatig te waxen blijven de haartjes dun en worden ze steeds minder. Meisjes tot twaalf jaar met vervelende gezichtsbeharing kunnen hier ook terecht voor een gratis behandeling. Er wordt gewerkt met de wax van Lycon. Hiervan verkopen zij ook een heerlijke Sugar Scrub, Bodylotion en Ingrown X-it tegen ingroeiende haartjes.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
 De salon is gelegen bij de halte Rhijnvis Feithstraat.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: vriendelijk & verzorgd
  • Gespecialiseerd in: ontharingsbehandelingen
  • Gebruikte merken en producten: Sugar Scrub, Bodylotion en Ingrown X-it
  • De extra’s: -

Let op: in de salon kun je alleen pinnen. Het is dus niet mogelijk om met contant geld te betalen.

Lashes Boss

4,9
111 reviews
Vondelpark, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Daluren en last-minute
Modelleren & verven - Wenkbrauwen / Brows - Dye & Shape 45 min
vanaf €31,50
bespaar tot 10%
Vrouwen waxen - Gezicht / Woman waxing - Face 10 min - 45 min
vanaf €10,20
bespaar tot 15%
Female waxing - Brazilian full incl buttseam / incl belly strip. 40 min
vanaf €42,50
bespaar tot 15%
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
10:0019:00
WoWoensdag
Gesloten
DoDonderdag
10:0019:00
VrVrijdag
Gesloten
ZaZaterdag
10:0019:00
ZoZondag
Gesloten

Lashes Boss is een ontharingssalon gelegen in Amsterdam. De salon straalt een warme en uitnodigende sfeer uit, waar klanten zich direct op hun gemak voelen.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer. De dichtstbijzijnde halte is de Amstelveenseweg tramhalte, die op slechts 4 minuten loopafstand ligt.

Het team:
Het team van Lashes Boss bestaat uit toegewijde professionals die er alles aan doen om ervoor te zorgen dat hun klanten tevreden en ontspannen de salon verlaten. Ze hebben een passie voor hun vak en dit is te zien in de kwaliteit van hun werk. Ze nemen de tijd voor elke klant en bieden een service op maat, afgestemd op de individuele behoeften en wensen van de klant.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Zuid Amerikaanse sfeer waar je gelijk bij binnenkomst fijn voelt .
  • Gespecialiseerd in: Wimpers & wenkbrauwen.
  • Gebruikte merken en producten: London eyeslash, Elan & Mrs high brow.
  • De extra's: Er wordt Nederlands, Engels en Spaans gesproken en je kan betaald parkeren in de buurt van de salon.

Vislene Ferreira Studio

4,7
575 reviews
Marathonweg, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Men's haircut 45 min
€43
Woman's haircut with wash, dry and styling - medium hair 1 u
€60
Blowdry medium hair 45 min
€45
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0018:00
DiDinsdag
10:0018:00
WoWoensdag
10:0018:00
DoDonderdag
10:0018:00
VrVrijdag
10:0018:00
ZaZaterdag
10:0018:00
ZoZondag
Gesloten

Vislene Ferreira Studio is een professionele kapsalon in Amsterdam, waar zorg en comfort centraal staan, met als doel het transformeren van jouw haar en uitstraling door hoogwaardige behandelingen op maat. Of het nu gaat om een stralende haarkleur, perfecte wenkbrauwen, of een herstellende keratinebehandeling, bij Vislene Ferreira Studio ben je in goede handen.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Amsterdam Sloterdijk, op slechts een paar minuten lopen van het station. Makkelijk bereikbaar via tram en metro.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: schoon, professioneel en comfortabel – een fijne ruimte waar je je meteen welkom voelt en geniet van de aandacht en expertise van het team.

Gespecialiseerd in: Kleuring, wenkbrauwen, haarkapsels, keratinebehandelingen en herstelbehandelingen voor beschadigd haar.

Gebruikte merken en producten: De salon maakt gebruik van hoogwaardige producten die speciaal zijn geselecteerd om je haar de beste verzorging en resultaten te bieden.

De extra’s: De salon biedt flexibele openingstijden en is goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Daarnaast spreekt het team meerdere talen, waardoor je je altijd op je gemak zult voelen tijdens je bezoek.