Alle haar en beauty
in Zaanstad, Noord-Holland
Elke datum
Alle haar en beauty

Kies uit 55 salons met haar en beauty in Zaanstad, Noord-Holland

Beauty Secrets

4,8
156 reviews
Peperstraat, Noord-Holland
Laat zien op de kaart
Vrouwen - Wassen, Knippen 30 min
€35
Mannen - Wassen, Knippen 20 min
€35
Epileren - Wenkbrauwen/Bovenlip 15 min - 20 min
vanaf €7,50
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0017:00
DiDinsdag
10:0020:00
WoWoensdag
10:0020:00
DoDonderdag
10:0020:00
VrVrijdag
10:0020:00
ZaZaterdag
10:0020:00
ZoZondag
10:0020:00

Beauty Secrets is een kapper gelegen in Zaandam. Deze salon biedt een verscheidenheid aan behandelingen die zijn ontworpen om aan de behoeften van elke klant te voldoen. Bij Beauty Secrets zit je altijd goed. Laat je omringen door de persoonlijke aandacht van ons professioneel team van hairstylisten en schoonheidsspecialisten. Beauty Secrets staat garant voor deskundige haar- en gezichtsbehandelingen.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer, het dichtstbijzijnde station is Zaandam kade Zaantheater, dat op slechts 5 minuten lopen ligt.

Het team:
Beauty Secrets beschikt over een klein team van medewerkers die zich inzetten om voor de klanten te zorgen. Eigenaar Kemal heeft 25 jaar ervaring in het vak en streeft ernaar om elke ervaring uniek en persoonlijk te maken, zodat klanten zich speciaal en gewaardeerd voelen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Boetiek
  • Gespecialiseerd in: Haar- en huidverzorging.
  • Merken en producten: Kevin Murphy & L’Oréal.
  • De extra’s: Je kan hier gratis parkeren en er wordt Nederlands, Engels en Frans gesproken.

Uñas Latinas

4,6
89 reviews
Zaandam, Noord-Holland
Laat zien op de kaart
Manicure traditioneel 35 min
€35
Gellak - Verwijderen 15 min
€10
Manicure deluxe 45 min
€45
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0018:00
DiDinsdag
10:0018:00
WoWoensdag
10:0018:00
DoDonderdag
10:0018:00
VrVrijdag
10:0018:00
ZaZaterdag
10:0018:00
ZoZondag
Gesloten

Welkom bij Uñas Latinas in Zaandam. In deze nagelsalon draait het allemaal om jou! Het team van Uñas Latinas zorgt ervoor dat jij in het middelpunt van de aandacht staat. Ze geven je graag advies over welke nagelbehandeling het beste bij je past. Je kunt hier onder andere terecht voor manicures, medische pedicures of een mooie trendy kleur. Verder zit je hier goed voor waxen, braids en het laten zetten van wimperextensions. Tijdens de behandeling ervaar je een relaxte sfeer, zodat je volledig ontspannen de salon verlaat.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

De dichtstbijzijnde bushalte is de Gedempte gracht, daar rijden de lijnen 294, 292, 64 en andere lijnen langs. Vanuit een ander station kunnen ze de trein naar Zaandam station nemen. De bussen 294, 292 pakken en uitstappen bij de Gedempte Gracht. Daar vandaan is het 3 minuten lopen.

Het team:

Diana, Leydi, Eszrin en Noemi staan voor je klaar. Ze hebben certificaten voor de manicures en de pedicures.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Sfeer is cosy, warm, gezellig en vooral heel fris.
  • Gespecialiseerd in: Manicures, pedicures en medische pedicures
  • Merken en producten: Masglo, Victortia Vynn.
  • De extra’s: Er is nabij de salon veel parkeergelegenheid (gratis).

Elena Glam Brows & Lashes

4,9
88 reviews
Zaandam, Noord-Holland
Laat zien op de kaart
Last-minute
Shapen wenkbrauwen met wax of threaden vanaf 1 februari t/m28 februari 10% 25 min
vanaf €14,40
bespaar tot 10%
Neus 10 min
vanaf €9
bespaar tot 10%
Bovenlip 10 min
vanaf €9
bespaar tot 10%
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
10:3017:00
WoWoensdag
10:3017:00
DoDonderdag
10:3017:00
VrVrijdag
11:0017:30
ZaZaterdag
11:0017:30
ZoZondag
Gesloten

De sfeer in de salon van Elena Glam Brows, is altijd warm en verwelkomend. De beving van de klant is belangrijk en wordt daarom erg op prijs gesteld.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Elena Glam Brow is gevestigd tegen over Station Zaandam.

Het team: Elena heeft inmiddels 6 jaar ervaring met het modelleren van wenkbrauwen en 2 jaar ervaring met het aanbrengen van PMU.

Gespecialiseerd in: Elena Glam Brows is gespecialiseerd in het modelleren en verven van de wenkbrauwen, het liften van de wimpers, het ontharen van het gezicht met wax en het aan brengen van powderbrows en PMU.

Merken en producten: Voor de PMU behandelingen wordt er gebruik gemaakt van het merk PHIA Cademy, voor de henna brows gebruikt Elena Glam Brows het merk Intense Henna Professional. Lashlifting word gedaan met Lash Lamination & Care (LLX ), verf wordt aangebracht met het merk reflectoCil en waxen wordt gedaan met ItalWax.

Extra’s: Elena Glam Brows wil dat elke klant tevreden de deur uitgaat en de kwaliteiten ziet. Er word tijd genomen voor iedere klant en het werk word goed uitgeoefend.