Kies uit 19 salons met balayage in de buurt van De papegaai, Amsterdam

El Encanto Hairsalon

No reviews
Kalvertoren, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Balayage Pakket incl fohnen2 uren 30 min - 4 uren
vanaf €150
Vrouwen - Balayage - Half haar - vanaf1 u 30 min - 3 uren
vanaf €170
Vrouwen - Balayage - Heel haar - vanaf3 uren
€190
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0018:00
DiDinsdag
10:0018:00
WoWoensdag
10:0018:00
DoDonderdag
10:0018:00
VrVrijdag
10:0018:00
ZaZaterdag
10:0018:00
ZoZondag
10:0018:00

Bij El Encanto in Amsterdam vind je kleurrijke en internationale klanten die langskomen voor een nieuwe coupe! De diverse klanten maken de salon een unieke plek en zorgt ervoor dat het team gespecialiseerd is in uiteenlopende haartypes en kapsels. Ook jouw haar is hier in goede handen, of je nou voor een compleet nieuwe look komt, even wil laten bijpunten of een nieuwe kleur wilt laten zetten.

De salon ligt in het hart van de stad en is goed te bereiken met het openbaar vervoer. Ze zijn hier op de hoogte van de laatste trends in haarmode, dus laat je verrassen en loop met een nieuwe coupe weer de straten van Amsterdam in!

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gelegen bij de halte Amsterdam, Muntplein.

Het team:
De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: gezellig & professioneel
  • Gespecialiseerd in: haarbehandelingen
  • Gebruikte merken en producten: -
  • De extra’s: -

Art. 447

4,9
1513 reviews
Grachtengordel, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Last-minute
Ladies - Balayage - 3/4 head with hand-dry ( Toner included )3 uren - 3 uren 45 min
vanaf €224,55
bespaar tot 10%
Ladies - Balayage - Full head with hand-dry ( Toner included )3 uren 15 min - 4 uren
vanaf €295
AirTouch Balayage Full head included toner4 uren - 4 uren 45 min
vanaf €355
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
10:0018:00
WoWoensdag
10:0018:00
DoDonderdag
10:0018:00
VrVrijdag
10:0018:00
ZaZaterdag
09:0018:00
ZoZondag
Gesloten

In the city center of Amsterdam, you will find hair salon Art. 447. You can go here for various hair treatments including cutting and coloring. Delivering quality and friendliness are central to this salon. They also take the time for the treatments so that you can really relax. All their knowledge and training will ensure that you leave the salon satisfied with a hairstyle that is completely in style.

Nearest public transport :
The salon is located a few meters from tram stop Amsterdam, Koningsplein (Line 2 and 12).

The Team:
The team takes their time for quality and service. Perfect down to the last detail, 10 years of experience.

What we like about the venue:

  • Atmosphere: Young, hip, trendy, and arty.
  • Specialised in: Hair treatments.
  • Brands and products: L'oréal, Davines, Kerastase and Balmain.
  • The extra touches: Pet friendly, adults only, LGBTQIA+ friendly, besides ENG and NL, Turkish and Chinese are also spoken in the salon. The salon is located nearby Koningsplein.