BIAB
in de buurt van Albert Cuypstraat, Amsterdam
Elke datum
Biab

Kies uit 7 salons met biab in de buurt van Albert Cuypstraat, Amsterdam

Nailcare Amsterdam

5,0
84 reviews
De Pijp, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Last-minute
BIAB incl. manicure + afhalen (door mij gedaan)1 u 30 min
€55
BIAB ONLY REMOVAL 30 min
vanaf €13,50
bespaar tot 10%
BIAB incl. manicure1 u
€50
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
Gesloten
WoWoensdag
Gesloten
DoDonderdag
09:0018:00
VrVrijdag
09:0018:00
ZaZaterdag
09:0018:00
ZoZondag
Gesloten

Nailcare Amsterdam is een professionele manicure- en pedicure salon in het hart van Amsterdam, waar zorg en comfort centraal staan, met als doel elke klant te laten stralen met verzorgde nagels en een ontspannen gevoel. Hier draait het om precisie, hygiëne en een persoonlijke benadering die jouw hand- en voetverzorging naar een hoger niveau tilt.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Amsterdam Centraal – gemakkelijk bereikbaar met tram, bus en metro.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: schoon, professioneel en ontspannen – een fijne plek waar je even helemaal tot rust komt terwijl jouw nagels de verzorging krijgen die ze verdienen.

Gespecialiseerd in: Manicure, pedicure, BIAB (Builder In A Bottle), en diverse extra’s zoals nail art, spa-behandelingen en intensieve verzorging.

Gebruikte merken en producten: De salon werkt met hoogwaardige merken die bekend staan om hun duurzaamheid en verzorgende eigenschappen.

De extra’s: De salon is goed bereikbaar met het openbaar vervoer, biedt flexibele openingstijden en spreekt meerdere talen, waaronder Nederlands en Engels. Perfect voor een snelle touch-up of een uitgebreide verwenbehandeling in een rustige, hygiënische omgeving.

Tm NAILS

4,3
655 reviews
Albert Cuypstraat, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Nieuwset - Biab met tip1 u 45 min
€60
Biab overlay1 u 15 min
€50
Biab met gellac 45 min
€60
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0019:00
DiDinsdag
10:0019:00
WoWoensdag
10:0019:00
DoDonderdag
10:0019:00
VrVrijdag
10:0019:00
ZaZaterdag
10:0019:00
ZoZondag
11:0019:00

Bij Tm Nails in Amsterdam is het altijd gezellig en draait het volledig om de wens van de klant. Het team staat voor jou klaar, zowel voor jouw nagels als voor een leuk gesprek tijdens de behandelingen. De salon werkt met lokale producten en heeft meer dan tien jaar ervaring in de nagelbranche. Het is mogelijk om geavanceerde design te kiezen voor jouw nagelbehandeling. Het team ziet jou graag snel in de salon!

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Metrostation De Pijp is op korte loopafstand van de salon.

Het Team: Ruby, Don, Tony, Aicha, Huong & Mi werken allemaal met veel plezier in Tm Nails. Het team heeft meer dan tien jaar ervaring in de branche. Ze luisteren goed naar jouw wensen en weten wat de huidige trends en ontwikkelingen zijn. 

Wat we leuk vinden aan de salon: 

  • Sfeer: Tm Nails heeft een gezellige en professionele sfeer. 
  • Gespecialiseerd in: De salon is gespecialiseerd in nagelbehandelingen. 
  • Producten: De salon werkt met lokale producten
  • De extra’s: De salon is huisdiervriendelijk, kindvriendelijk, LGBTQIA+ vriendelijk én rolstoelvriendelijk. Daarnaast zijn er betaalde parkeermogelijkheden en gratis WiFi.