Gellak manicure
in de buurt van Linnaeuskade, Amsterdam
Elke datum
Gellak manicure

Kies uit 12 salons met gellak - handen in de buurt van Linnaeuskade, Amsterdam

La Lique Browbar

4,9
57 reviews
Amsterdam
Laat zien op de kaart
Shellac nieuwe set incl manicure (CND) 55 min
€40
Shellac (only CND) Verwijderen 20 min
€17,50
Shellac (other brands) removal 30 min
€20
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0020:00
DiDinsdag
09:0020:00
WoWoensdag
09:0020:00
DoDonderdag
09:0020:00
VrVrijdag
09:0020:00
ZaZaterdag
09:0020:00
ZoZondag
09:0020:00

Bij La Lique Browbar in Amsterdam ben je aan het juiste adres voor een wenkbrauwlift of wimperlift. Weet je nog niet helemaal wat je met je wimpers wilt doen? Of welke wenkbrauwbehandeling bij je past. Geen zorgen! Ashley heeft genoeg ervaring en kan samen met jou kijken naar wat je wensen zijn. Tijdens de behandeling ervaar je een relaxte sfeer, zodat je volledig ontspannen de salon verlaat.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

De dichtstbijzijnde bushalte is Oostenburgergracht (5 min lopen), tramhalte is Rietlandpark (8 min lopen). Met de auto? Parkeer het beste bij ParkBee Cruquiusstraat.

Het team:

De hoofd styliste is Ashley, zei geeft ook lessen en heeft nog een eigensalon in Almere. Op locatie voor het afrekenen is Noud. Met een trotse geschiedenis van 30 jaar is La Lique een gevestigde naam. Onze hoofdstyliste, Ashley, voegt daar haar expertise aan toe met 8 jaar ervaring in het vak. Samen vormen ze een team dat staat voor jarenlange toewijding en vakmanschap. Ashley is volledig gecertificeerd, en bij La Lique zijn we een erkend opleidingsinstituut met jarenlange ervaring en up-to-date kennis.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Betreed onze luxueuze salon in een nieuw, modern pand. De strakke architectuur en stijlvolle inrichting creëren een elegante ambiance. Comfortabele meubels, zachte verlichting en doordachte details zorgen voor een uitnodigende sfeer.
  • Gespecialiseerd in: Wenkbrauwbehandelingen, wimpers en waxen.
  • Merken en producten: MRS. Higbrow, Perfect Eyelash, Golden Rose, CND, Naturys
  • De extra’s: Ontdek de unieke charme van onze browbar, waar we niet alleen professionele wenkbrauwbehandelingen aanbieden, maar ook een winkel hebben met meer dan 4000 cosmetische producten, van make-up tot alles voor de perfecte wenkbrauwen.
Nieuw

Studio 13

5,0
2 reviews
De Omval, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Last-minute
Gelpolish - removal 15 min
vanaf €7,13
bespaar tot 4%
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0016:45
DiDinsdag
18:0021:30
WoWoensdag
Gesloten
DoDonderdag
09:0016:30
VrVrijdag
18:0021:30
ZaZaterdag
11:0018:00
ZoZondag
14:0018:00

Studio 13 in Amsterdam is een moderne nagelsalon waar zorg, persoonlijke aandacht en comfort centraal staan – met als doel elke klant te voorzien van perfect verzorgde nagels in een ontspannen en gezellige setting.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Overamstel – op slechts 5 minuten lopen, en slechts 10 minuten met de metro vanaf Amsterdam Centraal.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: gezellig, stijlvol en professioneel – een plek waar je je direct welkom voelt.

Gespecialiseerd in: BIAB nails, verzorgende manicures en nagelbehandelingen met hoogwaardige afwerking.

Gebruikte merken en producten: Er wordt gewerkt met topmerken zoals The GelBottle, Pink Gellac en Barbacide – bekend om hun duurzaamheid, veiligheid en professionele resultaat.

De extra’s: De salon werkt uitsluitend op afspraak, zodat elke klant onverdeelde aandacht krijgt. Makkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer én er is voldoende parkeergelegenheid rondom het gebouw.

Gun jezelf die verzorgde, elegante look – boek jouw behandeling bij Studio 13 en laat je nagels spreken!