Kies uit 8 salons met henna brows in de buurt van Leidschendam, Zuid-Holland

Parfumerie Mooi van Marian Voorburg

5,0
440 reviews
Voorburg, Zuid-Holland
Laat zien op de kaart
Hennabrows €27.50 30 min
€27,50
Hennabrows incl epileren €43.50 45 min
€43,50
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
12:0020:00
DiDinsdag
09:0017:30
WoWoensdag
09:0017:30
DoDonderdag
09:0019:00
VrVrijdag
09:0017:30
ZaZaterdag
09:0017:00
ZoZondag
Gesloten

Parfumerie Mooi van Marian Voorburg is een schoonheidssalon gelegen in het rustige stadje Voorburg. De salon biedt een scala aan schoonheidsbehandelingen om haar klanten te helpen er op hun best uit te zien en zich op hun best te voelen.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer. Het is slechts 7 minuten lopen vanaf het station van Voorburg en 22 minuten lopen vanaf de tramhalte Monseigneur van Steelaan.

Het team: Het team van Parfumerie Mooi van Marian Voorburg is professioneel en toegewijd aan het leveren van hoogwaardige schoonheidsbehandelingen aan hun klanten. Ze streven ernaar om elke klant een persoonlijke en ontspannende ervaring te bieden.

Wat we leuk vinden aan de salon: - De salon is gevestigd in het pittoreske stadje Voorburg, waardoor het de perfecte plek is om te ontspannen en te genieten van een schoonheidsbehandeling. - De salon is gespecialiseerd in een breed scala aan schoonheidsbehandelingen, waardoor klanten kunnen kiezen uit een verscheidenheid aan diensten. - De salon is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer, waardoor het een gemakkelijke keuze is voor klanten die met de trein of de tram reizen.

Nieuw

schoonheidssalon new feeling

No reviews
Stevensbloem, Leiden
Laat zien op de kaart
Henna Xtreme Brows alleen verven. 20 min
€31,50
Henna Xtreme Brows inclusief styling. 41 min
€39,50
Airbrush Henna Xtreme Brows. 45 min
€45
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0014:30
DiDinsdag
09:0014:30
WoWoensdag
09:0021:00
DoDonderdag
09:0014:30
VrVrijdag
09:0014:30
ZaZaterdag
09:0012:00
ZoZondag
Gesloten

Schoonheidssalon New Feeling in Leiden is een professionele schoonheidssalon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel het verbeteren van het welzijn en het zelfvertrouwen van elke klant door middel van geavanceerde schoonheidsbehandelingen.

Het team: Schoonheidssalon New Feeling beschikt over een klein, deskundig team van medewerkers die zich volledig inzetten voor de tevredenheid van hun klanten. Ze bieden een persoonlijke en zorgzame benadering om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen, met de focus op comfort en resultaat.

Wat we leuk vinden aan de salon: De sfeer in de salon is professioneel, schoon en rustig, waardoor klanten zich meteen op hun gemak voelen en kunnen genieten van hun behandeling in een ontspannen omgeving.

Gespecialiseerd in:

Januari beautydeal

Ultrasone Liposuctie Cavitatie gezicht

Ultrasone Liposuctie Cavitatie lichaam

ITS Diode Ice Laser 3 Wave Pro Beauty/Medical met FaC systeem

IPL SHR Laser ontharen (vanaf €1,60 per lichtpulse)

Wenkbrauwen

Wimpers

Huidherstellingsbehandelingen

Anti-aging

Gezichtsreinigingsmassagebehandeling

Couperose

Spataderen/beenvaatjes verwijderen met IPL

Bioslimming/bodycontouring

Tanden bleken

Spraytan

Swarovski tandkristallen

Henna lips

De extra's: De salon is makkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer en heeft ruime openingstijden. Het is de perfecte plek voor wie op zoek is naar effectieve en professionele schoonheidsbehandelingen in Leiden.

Be Fabulous by Ness

5,0
124 reviews
Seghwaert, Zoetermeer
Laat zien op de kaart
HENNA WENKBRAUWEN | PRIJS €45 (AANBETALING €15)1 u
€15
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
09:3017:00
WoWoensdag
09:3017:00
DoDonderdag
09:3017:00
VrVrijdag
09:3013:00
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Be Fabulous by Ness is een oase van rust midden in het centrum van Zoetermeer. De locatie is zeer centraal gelegen tegenover het Stadshart naast het Woonhart. De salon bevindt zich in het pand van een yoga studio. In de salon voel je de serene rust en ontspannen sfeer al bij binnenkomst.

Vanessa heeft meer dan 10 jaar ervaring als Lash Artist en heeft zich de afgelopen jaren verder ontwikkeld in semi permanente wenkbrauw behandelingen en innovatieve huidbehandelingen. Vanessa is zeer professioneel, doet haar vak met liefde en legt al haar handelingen stap voor stap uit. Vanessa heeft een oog voor schoonheid en blijft op de hoogte van trends door haar stijl en vaardigheden constant te vernieuwen.

Be Fabulous by Ness is gespecialiseerd in semi permanente wenkbrauw technieken: oa. PhiBrows Microblading, PowderBrows en Combi Brows. Ook hebben zij innovatie huidbehandelingen: o.a. DermaPen Microneedling, Plasma lift en carbon laser peeling, deze behandelingen zijn gebaseerd op het enerzijds stimuleren van de aanmaak van natuurlijk collageen en het beschermen van de huid tegen slechte invloeden van buitenaf en anderzijds het verwijderen van verschillende soorten oneffenheden en tekenen van huidveroudering.

Daarnaast os Be Fabulous by Ness gespecialiseerd in wimper lifting, Lash Lift, ook wel Lash lamination genoemd. Dit is een techniek waarbij we de natuurlijke wimpers een adembenemende lift geven. Met resultaten tussen de 6-8 weken.

In de salon wordt er gewerkt met de hoogwaardige producten van Phi Academy.

De locatie is gemakkelijk te bereiken met het openbaar vervoer: Randstad Rail 3 en 4 - Halte Stadhuis (7 minuten lopen) of Arriva R-NET bus 400 – Halte Woonhart (1 minuut lopen)

Ook met de auto is de salon makkelijk bereikbaar: Navigeer naar Parking Woonhart Kerkzijde. In deze parkeergarage kunt u 2 uur gratis parkeren. Zodra u de auto heeft geparkeerd loopt u richting de ingang van de parkeergarage waar u in bent gereden. Aan de overkant ziet u meteen de ingang van Be Fabulous by Ness.

Goed om te weten: In de salon kun je pinnen!