Laserontharen
in de buurt van Rozengracht, Amsterdam
Elke datum
Laserontharen

Kies uit 7 salons met laserontharen in de buurt van Rozengracht, Amsterdam

Claire's Skincare Studio

4,9
401 reviews
Frederik Hendrikbuurt, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Diode laser - Gezicht 10 min - 45 min
vanaf €40
Diode laser - onderlichaam 20 min - 1 u 10 min
vanaf €48
Diode laser - bovenlichaam 15 min - 45 min
vanaf €49
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
10:0018:00
WoWoensdag
10:0020:00
DoDonderdag
12:0021:00
VrVrijdag
10:0020:00
ZaZaterdag
10:0018:00
ZoZondag
Gesloten

Bij Claire’s Skincare Studio aan de Buyskade nabij de Frederik Hendrikbuurt in Amsterdam kun je terecht voor fijne gezichts- en beautybehandelingen. Eigenaresse Claire heeft zich verdiept in huidverbetering en -verjonging en met behulp van diverse facials, die zowel manueel als mechanisch worden uitgevoerd, weet zij een optimaal resultaat te behalen. Laat aan Claire weten wat jouw beautywensen en -doelen zijn, zodat zij jou gericht kan helpen. Je kunt hier tevens terecht voor het epileren en verven van de wimpers en wenkbrauwen, microdermabrasie en ontharingsbehandelingen met laser. Claire’s Skincare Studio maakt uitsluitend gebruik van de producten van Emergin C, duurzame en natuurlijke huidverzorgingsproducten.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gelegen bij de halte Amsterdam, G. v.Ledenberchstraat.

Het team:
De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: vriendelijk & verzorgd
  • Gespecialiseerd in: huidbehandelingen

Mooiere Huid

5,0
160 reviews
Herengracht, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Last-minute
Intake Permanente Ontharing/Meet and Greet Hair removal 45 min
vanaf €18
bespaar tot 10%
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
11:0022:30
WoWoensdag
11:0022:30
DoDonderdag
11:0022:00
VrVrijdag
09:0017:00
ZaZaterdag
10:0017:00
ZoZondag
10:0013:00

Mooiere Huid wordt gerund door Annemiek en ze werkt alleen.

Sinds 1999 is ze gediplomeerd schoonheidsspecialiste, sinds 2021 is ze ook gediplomeerd facialiste en gespecialiseerd in gezichtsmassages. Deze opleiding volgde ze in Parijs. Annemiek is dol op innovatieve producten en apparatuur maar werkt ook heel erg graag met haar handen. Ze is en blijft nieuwsgierig en volgt regelmatig trainingen.

Wat we leuk vinden aan de salon: De salon zit in de Beulingstraat, een autovrij straatje van Singel naar Herengracht. Middenin de stad en toch heerlijk rustig. De salon is een studio, waar alleen op afspraak wordt gewerkt.

Gespecialiseerd in: Innovatieve gezichtsmassages die niet alleen ontspannend zijn maar ook verstevigend en liftend werken op de spieren in het gezicht. Facials die de kracht van mooie producten combineren met veel kennis van de huid, apparatuur en massage. Je gaat met een prachtige glow weer naar buiten.

Wil je meer? Je kunt ook terecht voor huidverbetering (microneedling, een biologische peeling en behandelingen met LED licht of VPL) én permanente ontharing.

Extra’s: Annemiek blijft altijd bezig met ontwikkeling omdat ze dat het allerleukste vindt. Ze luistert naar jouw wensen en past haar behandeling hierop aan.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Tram 2 en 12 halte: Koningsplein. Metro 52 halte: Rokin.