Kies uit 36 salons met peeling in de buurt van Kattenburg, Amsterdam

Aimée Vriend Holistic Massage & Beauty Studio

5,0
707 reviews
Van Woustraat, Amsterdam
Laat zien op de kaart
The Organic peel facial 75 min1 u 15 min
€120
The Organic Peel/Sculpt Facial + 60 min massage2 uren 15 min
€205
The Organic Peel/Sculpt Facial + Massage 90 min2 uren 45 min
€230
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0017:00
DiDinsdag
09:0014:00
WoWoensdag
Gesloten
DoDonderdag
Gesloten
VrVrijdag
09:0017:00
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
10:0017:00

Aimée Vriend Holistic Wellness Salon: "Holistic Wellness is zeg maar echt mijn ding."

Welkom bij Aimée Vriend, uw holistische beauty- en massagesalon met meer dan 15 jaar ervaring in de beauty- en wellnessbranche. Ik ben nu gevestigd op Lutmastraat 180, deurnummer 2 @ Shiatsu Centrum Amsterdam, 1073 HG, Amsterdam, een oase van rust in de stad.

De sfeer: In mijn salon staat rust centraal, waarbij elk detail wordt verzorgd om een serene omgeving te creëren.

Merken en producten: Ik maak gebruik van biologische beautyproducten van Éminence.

Over mij, Aimée: Opgeleid als holistisch masseur en OrganicTouch schoonheidsspecialist, heb ik een passie voor het herstellen van het evenwicht in lichaam en huid op een natuurlijke manier. Massage vormt hierbij altijd de rode draad.

Specialiteiten: Van ontspannings- en deep tissue-massages tot zwangerschapsmassages, elke behandeling is uniek en persoonlijk. Mijn meest populaire massage is de door mijzelf ontwikkelde Aloha Yoga Massage. Ik bied ook The Organic Facial en Relax voordeelpakketten aan, waarbij ik zowel uw lichaam als gezicht de nodige aandacht geef.

Nieuw! Maak kennis met Celluma Lichttherapie. Deze lichtenergie verbetert de gezondheid van uw huidcellen, bestrijdt pijn en actieve acne, en gaat huidveroudering tegen. Deze behandeling is alleen beschikbaar in een combinatiepakket.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Tramhalte Lutmastraat.

De extra's: Alle behandelingen worden afgestemd op uw persoonlijke behoeften. Mijn persoonlijke aanpak helpt u om de door ons samen bepaalde doelen te bereiken, stress en letsel te voorkomen, en zorgt voor een intense ontspanning.

Manon Willemina

4,9
1701 reviews
Oosterpark, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Fruit Acid Peeling | AHA or BHA1 u
€92,50
Bio Peel | Herbal powder, Pumpkin powder or Amino acid 1 u
€92,50
Combination | Microneedling + Fruit acid peeling1 u 30 min
€130
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
12:0021:00
DiDinsdag
12:0021:00
WoWoensdag
12:0021:00
DoDonderdag
09:0019:00
VrVrijdag
11:0019:00
ZaZaterdag
10:0017:00
ZoZondag
Gesloten

Bij wax- en beautysalon Manon Willemina aan de Populierenweg in Amsterdam-Oost heerst een zeer persoonlijke en huiselijke sfeer. Ze gebruiken zoveel mogelijk natuurlijke producten die goed zijn voor mens, dier en milieu. Zo worden alle producten binnen de EU geproduceerd. Voor de gezichtsbehandelingen wordt er gewerkt met Yon-ka (Parijs) en Salonnepro (Nederlands). Deze bevatten weinig tot geen conserveringsmiddelen, parfum of andere onnodige schadelijke stoffen. Voor het waxen is er een geruime keus, geschikt voor elke huid- en haartype.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Goed te bereiken met openbaar vervoer, de halte Oostpoort ligt naast de salon. Betaald parkeren.

Het team: Opgericht in 2016.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: persoonlijk & verzorgd
  • Gespecialiseerd in: Je kunt hier terecht voor terecht verschillende huidverbeterende gezichtsbehandelingen, waxbehandelingen, intieme peelings, brow/lash treatments en massages​.
  • Merken en producten: Yon-ka & Salonnepro
  • Extra’s: Ze hebben hier een 'shoes off' policy, een warm paar fluffy, roze sloffen staat voor je klaar!

New Skin Laserclinic

5,0
138 reviews
Ceintuurbaan, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Neoderma Bio-Peeling Facial 50 min
€85
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
10:0018:00
WoWoensdag
10:0018:00
DoDonderdag
12:0021:00
VrVrijdag
10:0018:00
ZaZaterdag
10:0018:00
ZoZondag
Gesloten

New Skin Laserclinic staat voor ‘feel good in your own skin’. Voor sommige is dit niet meer het geval en kunnen wij hierbij helpen. Wij zorgen voor een nieuwe start, een ‘New Skin’.

Door onze persoonlijke en informele benadering creëren wij een prettige en ongedwongen sfeer. Het is een plek waar klanten zichzelf kunnen zijn.

Wij zijn een kleine kliniek waar je altijd hetzelfde gezicht zult zien. Door onze persoonlijke benadering ben je hier geen nummertje in de zoveelste franchise kliniek.

New Skin Laserkliniek is hét expertisecentrum voor het verwijderen van tatoeages, pmu, pigment en huidverbetering. Omdat wij ons hier de hele dag mee bezig houden mogen wij het onze specialisatie noemen en zijn we er ook ontzettend goed in.

Merken:

Wij werken met De StarwalkerMAQX van het merk FOTONA. Dit is het nieuwste en meest geavanceerde lasersysteem voor het verwijderen van tatoeages, permanente make-up, pigmentaandoeningen. Daarnaast heeft het een gefractioneerd handstuk voor huidverjonging, littekens en huidverbetering. De Starwalker heeft een Award gewonnen op de Aesthetics Industry Awards in Londen. De Starwalker wordt wereldwijd beschouwd als de upperclass van cosmetische en medische lasertechniek.

Andere (product) merken: Skinpen, Neoderma, Mesoestetic, Obagi.

Openbaar vervoer haltes:

Tram 3 Halte Ceintuurbaan/van Wou. Metrohalte Wibautstraat. Metrohalte de Pijp.