Populaire behandelingen

Kies uit 53 salons met gezichtsbehandelingen in Helmond, Noord-Brabant

Nieuw

Chi Beauty Lounge

5,0
42 reviews
Blixembosch-Oost, Eindhoven
Laat zien op de kaart
Verwijderen wimpers 35 min
€10
Lash lift - Lash lift - Exclusief verven1 u
€47,50
Lash lift - Lash lift - Inclusief verven1 u
€52,50
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0018:00
DiDinsdag
09:0019:00
WoWoensdag
09:0018:00
DoDonderdag
09:0018:00
VrVrijdag
09:0016:00
ZaZaterdag
10:0018:00
ZoZondag
Gesloten

Chi Beauty Lounge in Eindhoven is een schoonheidssalon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel klanten een luxe en ontspannende ervaring te bieden met hoogwaardige schoonheidsbehandelingen. De salon is gespecialiseerd in diverse behandelingen, zoals Powderbrows, Lippigmentatie, Deepliner, Removal, Faux Freckles, en Combi Deals. Daarnaast biedt Chi Beauty Lounge ook een uitgebreid aanbod aan wimperextensions, waaronder One by One, Russian Volume 2D/3D, Russian Volume 4D-6D, en Mega Volume 7D-10D. Ook zijn er behandelingen voor wenkbrauwen, Lash Lifts en Fineline tattoos.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen op slechts 300 meter van het dichtstbijzijnde openbaar vervoer.

Het team: De salon heeft een klein, professioneel team van medewerkers die zorg dragen voor hun klanten. Ze zijn vriendelijk, deskundig en streven ernaar om aan alle wensen van hun klanten te voldoen. Het team bestaat uit Chimene, een expert in permanente make-up met bijna 9 jaar ervaring, Kayleigh, die 5 jaar expertise meebrengt in wimperextensions en PMU, en Dionne, een frisse aanwinst met ervaring in wimperextensions en lash lifts.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: schoon, stijlvol en ontspannen, met een modern interieur in zachte kleuren en zachte achtergrondmuziek.

Gespecialiseerd in: Schoonheidsbehandelingen zoals Powderbrows, Lippigmentatie, Wimperextensions en Lash Lifts

Gebruikte merken en producten: Hoogwaardige producten voor permanente make-up en wimperextensions, geselecteerd voor de beste resultaten en klanttevredenheid.

De extra’s: Chi Beauty Lounge biedt een fijne, persoonlijke ervaring in een rustige en professionele omgeving. De salon is goed bereikbaar en heeft flexibele openingstijden.

Bellapura

4,8
71 reviews
Deurne
Laat zien op de kaart
Last-minute
Eye lift (geen injectie) 45 min
vanaf €96
bespaar tot 41%
Hyalu.Lip plump/rimpels vullen (geen injectie) 45 min
vanaf €96
bespaar tot 41%
Microneedling1 u 15 min - 1 u 45 min
vanaf €116
bespaar tot 34%
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
13:0020:00
DiDinsdag
09:0017:00
WoWoensdag
09:0017:00
DoDonderdag
13:0020:00
VrVrijdag
09:0017:00
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Bellapura is een schoonheidssalon in Deurne met een persoonlijke sfeer. Je kunt daar terecht voor huidverbeterende en verstevigende behandelingen voor zowel gezicht als lichaam d.m.v. van bindweefselmassages met het LPG Endermologie apparaat, cryo, compressietherapie of voor infraroodsporten.

Ben je op zoek naar een mogelijkheid om gewicht te verliezen of juist te behouden of specialistische behandelingen op het gebied van figuurcorrectie, cellulite vermindering of huidverbetering? Dan ben je bij hier aan het juiste adres. Samen gaan jullie op zoek naar de sleutel tot succes om jouw wensen te verwezenlijken.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gelegen bij station Deurne en je kunt gratis voor de deur parkeren.

Het team:
Eigenaresse Lisa richt zich - naast huidverbetering - ook op de klassieke facials, microneedling, coagulatie en zuurpeelings met de hoogwaardige cosmetica van Utsukusy Medical. Utsukusy is geïnspireerd op Japanse schoonheidsrituelen gecombineerd met medische wetenschap.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: vriendelijk & persoonlijk
  • Gespecialiseerd in: huidverbeterende en verstevigende behandelingen voor zowel gezicht als lichaam.
  • Gebruikte merken en producten: Utsukusy Cosmetics en LPG Endermologie Cosmetics
  • De extra’s: ook open in de avond.

BY SELI’S

4,9
237 reviews
Helmond, Noord-Brabant
Laat zien op de kaart
Halal Brows / Alleen verven 30 min
€20
Henna brows1 u
€35
Teen Brows / waxen & epileren 20 min
€20
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0018:00
DiDinsdag
10:0018:00
WoWoensdag
10:0018:00
DoDonderdag
10:0021:00
VrVrijdag
10:0018:00
ZaZaterdag
09:3017:00
ZoZondag
Gesloten

Twee geliefde zussen met verschillende passies hebben hun handen bij elkaar geslagen en besloten samen een salon te starten. Hierbij is BY SELI’S ontstaan! Klanten kunnen hier terecht voor verschillende schoonheidsbehandelingen met een fijne sfeer. BY SELI’S is meer dan alleen een schoonheidssalon. Ze behandelen klanten dan ook met veel passie en gezelligheid terwijl ze luisteren naar je wensen! Gelegen op een gemakkelijk toegankelijke locatie, biedt deze high-end schoonheidssalon een aantal verschillende diensten aan die op maat gemaakt zijn voor de behoeften van elke klant.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De bushalte Helmond, Vondellaan stopt op korte loopafstand van de salon.

Het team:
De salon heeft een klein, maar toegewijd team van medewerkers. Ze zorgen ervoor dat elke klant zich speciaal voelt en zorgen voor een persoonlijke en professionele service. Het team is erop gericht om elke klant de best mogelijke ervaring te bieden, vanaf het moment dat ze binnenkomen tot het moment dat ze de salon verlaten.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Leuk & gezellig.
  • Gespecialiseerd in: Haar-, nagel-, visagie- en lichaamsbehandelingen.
  • De extra’s: Je kan hier gratis parkeren en de salon is rolstoelvriendelijk. Er wordt in de salon Nederlands, Engels en Arabisch gesproken