Populaire behandelingen

Kies uit 21 salons met massagesalons in de buurt van Ten Katestraat, Amsterdam

DE IJDELTUIT&THE CHECKLIST SKIN•BODY

5,0
70 reviews
Jan Pieter Heijestraat, Amsterdam
Laat zien op de kaart
DUO KRIEBELSESSIE 40 min
€90
Bindweefselmassage gezicht+decolleté [ face+decolleté ] 30 min
€59,95
Bindweefselmassage benen/billen+cupping [ legs+butt+cupping ] 30 min
€68,95
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0018:00
DiDinsdag
10:0018:00
WoWoensdag
10:0018:00
DoDonderdag
10:0018:00
VrVrijdag
10:0018:00
ZaZaterdag
10:0018:00
ZoZondag
Gesloten

DE IJDELTUIT&THE CHECKLIST SKIN•BODY in Amsterdam is een salon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel de klanten een unieke wellnesservaring te bieden.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
 De salon is gelegen bij de halte Amsterdam, J.P. Heijestraat.

Het team:
 De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Het team bestaat uit diverse specialisten, elk met hun eigen unieke stijl en expertise.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Iedereen is welkom, jong en oud. De salon zorgt voor een ontspannen sfeer, waar klanten direct bij binnenkomst kunnen genieten van een moment voor zichzelf – echte ME-TIME.
  • Gespecialiseerd in: De salon biedt een breed scala aan behandelingen, waaronder gellak, BIAB en nail art voor de nagels. Daarnaast zijn er gespecialiseerde behandelingen zoals Japanse head spa, waxen, brows & lashes en bindweefselmassages. Het nieuwste aanbod, de kriebelmassage, zorgt voor ultieme ontspanning.
  • Gebruikte merken en producten: Er wordt gewerkt met hoogwaardige producten van The GelBottle en Kalahari.

Salon VIEF

5,0
151 reviews
Jan Pieter Heijestraat, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Release Massage (45 minutes) 45 min
€70
Open Wings (45 minutes) 45 min
€70
Tranquil Touch (60 minutes)1 u
€80
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
08:3021:00
DiDinsdag
10:0020:00
WoWoensdag
09:0021:00
DoDonderdag
08:3021:00
VrVrijdag
09:0022:00
ZaZaterdag
09:0022:00
ZoZondag
09:0022:00

Bij VIEF Amsterdam draait alles om comfort en ontspanning. Zodra je binnenstapt, voel je de rust van een gezellige en ontspannen sfeer. Ze hechten veel waarde aan het creëren van een plek waar iedereen zich direct op zijn gemak voelt. Of je nu komt voor een snelle manicure of een uitgebreide gezichtsbehandeling, ze zorgen ervoor dat je je helemaal kunt ontspannen en genieten van een persoonlijke behandeling.

Ze werken met alleen de beste producten in de industrie om ervoor te zorgen dat je altijd de hoogste kwaliteit behandelingen ontvangt. Voor nagels gebruiken ze BIAB van The Gelbottle, bekend om hun sterkte en duurzaamheid. Voor gezichtsbehandelingen maken ze gebruik van Prescription, een geavanceerd merk dat zorgt voor gezonde, stralende huid resultaten.

Wat VIEF Amsterdam echt bijzonder maakt, is hun streven om altijd een stapje verder te gaan voor onze klanten. Ze luisteren naar jouw wensen en passen elke behandeling aan op jouw specifieke behoeften. Of het nu gaat om een speciale nail art of een extra ontspannende touch bij een massage, zij zorgen ervoor dat je de salon verlaat met een glimlach.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
 De salon is makkelijk te bereiken met het openbaar vervoer. De dichtstbijzijnde tramhalte is op de Overtoom, slechts een paar minuten lopen van de Jan Pieterheijestraat, waardoor je eenvoudig naar ons toe kunt komen vanuit verschillende delen van de stad.

Het team: Ons team bestaat uit gepassioneerde professionals die ieder hun eigen specialisaties hebben. We hebben ervaren nail techs die elk meester zijn in nail art, een getalenteerde masseuse die diep ontspannende massages geeft, en Vief zelf, die al jaren ervaring heeft in gezichts- en nagelbehandelingen. VIEF Amsterdam is gespecialiseerd in nail art, zoals airbrush, 3D - en Korean nail art. Niks is voor hen te gek! Ook zijn ze gericht op resultaatgerichte gezichtsbehandelingen op maat en lichaamsmassages. Hun team is ervaren in het leveren van hoogwaardige behandelingen die perfect zijn afgestemd op jouw specifieke wensen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: comfort & ontspanning
  • Gespecialiseerd in: nail art, massages & gezichtsbehandelingen
  • Gebruikte merken en producten: BIAB van The Gel Bottle & Prescription
  • De extra’s: zeer persoonlijke aandacht