Populaire behandelingen

Kies uit 43 salons met ontharen en ipl salons in Nieuw-West, Amsterdam

The Facespa

5,0
20 reviews
Osdorp, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Last-minute
kin 15 min
vanaf €4,50
bespaar tot 10%
handen/voeten 30 min
vanaf €18
bespaar tot 10%
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
Gesloten
WoWoensdag
15:0020:00
DoDonderdag
10:0018:00
VrVrijdag
15:0017:00
ZaZaterdag
10:0018:00
ZoZondag
11:0021:05

Sfeer in de salon: Bij The Facespa werken ze vanuit een holistische visie, waarbij elke behandeling is afgestemd op jouw persoonlijke wensen en behoeften. De salon besteedt extra aandacht aan spanningen in het lichaam met heerlijke schouder-, nek- en hoofdmassages. Door middel van aromatherapie met stoom en kruiden bevorderen de massages zowel je gezondheid als je ontspanning.

Producten: De salon gebruikt uitsluitend de beste producten van het Amerikaanse merk Circadia, dat bekend staat om zijn unieke, wetenschappelijk ontwikkelde ingrediënten. Dit merk zorgt voor een directe glow en is ook verkrijgbaar in de salon.

Ervaring: Deze salon is een eenmanszaak.

Specialiteiten: Faceliftende gezichtsmassage technieken, ontspanning en huidverbetering.

Vervoer: tram 17

Extra's: De massages worden verrijkt met heerlijk geurende, helende misk-olie en 15 andere geneeskrachtige aroma's. Voor het gezicht biedt de salon bindweefselmassage, lymfedrainage, Kobido, cupping, en pressurepoint massages om rimpels te verminderen, de doorbloeding te stimuleren, collageenproductie te bevorderen, en spanningen zoals migraine of voorhoofdrimpels aan te pakken.

Daarnaast biedt de salon speciale behandelingen zoals Bridal Treatments en Mommy Treatments voor volledige ontspanning en zorg. Ook hebben we cadeaubonnen beschikbaar, perfect om iemand een moment van ultiem

Studio 7 days

4,8
1609 reviews
Johan Huizingalaan, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Last-minute
Sugaring Bovenlip 10 min
vanaf €9,90
bespaar tot 10%
Oksels 10 min
vanaf €17,10
bespaar tot 10%
Sugaring Bovenlip en Kin 15 min
€19
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
10:0020:00
WoWoensdag
10:0019:00
DoDonderdag
10:0018:00
VrVrijdag
10:0018:00
ZaZaterdag
10:0017:00
ZoZondag
Gesloten

Bij schoonheidssalon Studio 7 Days op de Johan Huizingalaan in Amsterdam kun je terecht voor gezichtsbehandelingen, manicures en pedicures, gelnagels, wimperextensions en sugaring.

Combineer een gezichtsbehandeling met het verven van je wimpers en wenkbrauwen of kies voor een wimperlift of lash masker om je wimpers te krullen of sterker te maken. Ze zijn hier ook gespecialiseerd in body sugaring. Sugaring is een ontharingsmethode waarbij gebruik wordt gemaakt van een natuurlijke pasta. Sugaring is een huidvriendelijke en minder pijnlijke manier van ontharen .De specialisten staan hier klaar om je te adviseren en te zorgen dat je tevreden de salon verlaat.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
 De salon is gelegen bij de halte Amsterdam, Johan Huizingalaan.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: vriendelijk & verzorgd
  • Gespecialiseerd in: schoonheidsbehandelingen
  • Gebruikte merken en producten: In deze salon werken ze met producten van OPI, Décaar en Kalahari lifestyle.