Wenkbrauwen lamineren
in Oldambt, Provincie Groningen
Elke datum
Wenkbrauwen lamineren

We hebben 1 salon gevonden met wenkbrauwen lamineren in Oldambt, Provincie Groningen

Lashes By Vanity

5,0
14 reviews
Winschoten, Provincie Groningen
Laat zien op de kaart
Brow lamination - Brow lamination (met normale verf) 45 min
€45
Brow lamination - Brow lamination (met hybrid verf) 45 min
€55
Bijwerken tot 2 weken One By One + Brow lamination - Bijwerken tot 2 weken One By One + Brow lamination (met normale verf)2 uren
€77,50
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
13:0021:00
DiDinsdag
13:0021:00
WoWoensdag
13:0021:00
DoDonderdag
09:0013:00
VrVrijdag
Gesloten
ZaZaterdag
08:3016:00
ZoZondag
Gesloten

Lashes By Vanity is een gespecialiseerd salon in eyelash extensions, waar kwaliteit en precisie vooropstaan. In een ontspannen en professionele setting worden wimperextensions met de grootste zorg geplaatst, voor een prachtige en natuurlijke uitstraling.

De salon werkt uitsluitend met hoogwaardige producten en geavanceerde technieken om ervoor te zorgen dat de wimpers niet alleen mooi, maar ook veilig en comfortabel zijn. Van subtiele, natuurlijke wimpers tot een volle, glamoureuze look – elke behandeling wordt volledig afgestemd op de wensen van de klant.

Lashes By Vanity staat bekend om haar expertise, oog voor detail en klantgerichte service. De salon is gemakkelijk bereikbaar en biedt een warme, ontspannen sfeer waarin klanten even kunnen ontsnappen aan de drukte van alledag.

Voor perfect gevormde wimpers en een verzorgde uitstraling kunnen klanten een afspraak maken en de ultieme lash-experience zelf ervaren. Lashes By Vanity kijkt ernaar uit om hen te verwelkomen!