Kies uit 39 salons met wimper permanent in de buurt van Paul Krugerplein, Amsterdam

La Lique Browbar

4,8
47 reviews
Amsterdam
Laat zien op de kaart
Daluren
Browlift & Lashlift1 u 10 min
vanaf €80,96
bespaar tot 9%
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
10:0020:00
WoWoensdag
10:0017:00
DoDonderdag
10:0017:00
VrVrijdag
10:0016:00
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Bij La Lique Browbar in Amsterdam ben je aan het juiste adres voor een wenkbrauwlift of wimperlift. Weet je nog niet helemaal wat je met je wimpers wilt doen? Of welke wenkbrauwbehandeling bij je past. Geen zorgen! Ashley heeft genoeg ervaring en kan samen met jou kijken naar wat je wensen zijn. Tijdens de behandeling ervaar je een relaxte sfeer, zodat je volledig ontspannen de salon verlaat.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

De dichtstbijzijnde bushalte is Oostenburgergracht (5 min lopen), tramhalte is Rietlandpark (8 min lopen). Met de auto? Parkeer het beste bij ParkBee Cruquiusstraat.

Het team:

De hoofd styliste is Ashley, zei geeft ook lessen en heeft nog een eigensalon in Almere. Op locatie voor het afrekenen is Noud. Met een trotse geschiedenis van 30 jaar is La Lique een gevestigde naam. Onze hoofdstyliste, Ashley, voegt daar haar expertise aan toe met 8 jaar ervaring in het vak. Samen vormen ze een team dat staat voor jarenlange toewijding en vakmanschap. Ashley is volledig gecertificeerd, en bij La Lique zijn we een erkend opleidingsinstituut met jarenlange ervaring en up-to-date kennis.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Betreed onze luxueuze salon in een nieuw, modern pand. De strakke architectuur en stijlvolle inrichting creëren een elegante ambiance. Comfortabele meubels, zachte verlichting en doordachte details zorgen voor een uitnodigende sfeer.
  • Gespecialiseerd in: Wenkbrauwbehandelingen, wimpers en waxen.
  • Merken en producten: MRS. Higbrow, Perfect Eyelash, Golden Rose, CND, Naturys
  • De extra’s: Ontdek de unieke charme van onze browbar, waar we niet alleen professionele wenkbrauwbehandelingen aanbieden, maar ook een winkel hebben met meer dan 4000 cosmetische producten, van make-up tot alles voor de perfecte wenkbrauwen.
Nieuw

Lashstudiobycoja

5,0
3 reviews
Sarphatipark, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Wimperlift/Lashlift - Elleebana1 u
vanaf €45
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
Gesloten
WoWoensdag
Gesloten
DoDonderdag
Gesloten
VrVrijdag
Gesloten
ZaZaterdag
10:0021:30
ZoZondag
Gesloten

Gelegen in een aparte ruimte binnen de gezellige nagelstudio Artist Lab in De Pijp, aan het Sarphatipark, worden professionele lashlift-behandelingen aangeboden. Wanneer je aankomt, vraag dan naar Cheyenne en geef aan dat je komt voor een lashlift. De lieve dames in de studio helpen je graag verder en laten je weten waar je even plaats kunt nemen.

Een Elleebana wimperlift is een behandeling van de eigen wimpers, zonder extensions aan te brengen. Met deze revolutionare wimperlift behandeling krijg je volle, gelifte wimpers die wekenlang mooi blijven! De wimpers worden gelift d.m.v siliconen rods. Hierdoor kan elke wimper haartje behandeld worden en word een wimperkrultang overbodig.

Het is een geweldig alternatief als je geen extensions wilt of kunt dragen of als je je natuurlijke wimpers niet langer wilt beschadigen door de wimperkruller. De Elleebana Wimperlift door middel van silliconen rods is niet schadelijk voor je eigen wimpers.

Maak een afspraak en ervaar de perfecte lift voor jouw wimpers!

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gelegen bij de halte Amsterdam, 2e v.d.Helststraat.

Het team:
De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: vriendelijk & verzorgd
  • Gespecialiseerd in: wimper behandelingen
  • Gebruikte merken en producten: -
  • De extra’s: goed gelegen binnen de stad