Kies uit 12 salons met wimpers en/of wenkbrauwen verven in de buurt van Beekstraat, Apeldoorn

Nieuw

Enchanted Beauty Salon

4,9
17 reviews
De Haven, Apeldoorn
Laat zien op de kaart
Aanvullende behandeling - Lash bath 5 min
€5
Aanvullende behandeling - Change form 5 min
€3
Aanvullende behandeling - Avond/weekend tarief 1 min
€5
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
10:1516:00
WoWoensdag
10:1520:00
DoDonderdag
12:1519:00
VrVrijdag
10:1515:00
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Enchanted Beauty Salon in Apeldoorn is een manicure- en pedicuresalon waar zorg, comfort en schoonheid centraal staan, met als doel elke klant te laten stralen en zich zelfverzekerd en verzorgd te laten voelen – van top tot teen.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Apeldoorn, Station Centrum, wat zorgt voor een uitstekende bereikbaarheid met het openbaar vervoer.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: schoon, stijlvol en comfortabel – een fijne plek waar je volledig tot rust komt en met een glimlach weer naar buiten stapt.

Gespecialiseerd in: Huidbehandelingen, lash & brow treatments, BIAB treatment (nieuwe set en nabehandeling), wimperextensions en diverse beauty extra’s.

Gebruikte merken en producten: Er wordt gewerkt met hoogwaardige producten die geselecteerd zijn op kwaliteit, duurzaamheid en huidvriendelijkheid – voor een professioneel en langdurig resultaat.

De extra’s: Vlot bereikbaar met het openbaar vervoer Ruime en flexibele openingsuren op afspraak Er wordt zowel Nederlands als Engels gesproken voor een soepele communicatie

Kapsalon Azi

4,8
50 reviews
Kerschoten-West, Apeldoorn
Laat zien op de kaart
Epileren & verven - Wenkbrauwen 20 min
€25
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
10:0016:00
WoWoensdag
10:0016:00
DoDonderdag
10:0016:00
VrVrijdag
10:0016:00
ZaZaterdag
10:0015:00
ZoZondag
Gesloten

Ik ben een ervaren kapster met 23 jaar vakkennis, en ik werk sinds 2022 in mijn eigen gezellige kapsalon in Arkel. Ik heb er bewust voor gekozen om op afspraak te werken, omdat dit beter aansluit bij mijn manier van werken en mijn leven. Zo kan ik elke klant persoonlijke aandacht geven.

In mijn salon neem ik de tijd om te luisteren naar jouw wensen. Samen kiezen we de haarstijl en kleur die het beste bij je past. Het mooiste moment voor mij is wanneer klanten stralend de deur uit gaan.

Ik werk het liefst één-op-één met mijn klanten, zodat ik me volledig op jou kan concentreren. Een warm drankje staat altijd voor je klaar. Ik kijk ernaar uit om je te

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gelegen bij de halte Apeldoorn, De Veenkamp.

Het team:
De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Het team is professioneel en zet zich in om iedere klant de beste zorg en aandacht te bieden. Ze zijn op de hoogte van de nieuwste trends en technieken in de kappersbranche om hun klanten de beste ervaring te bieden.

Wat we leuk vinden aan de salon

  • Sfeer: Vriendelijk & open
  • Gespecialiseerd in: Haarbehandelingen
  • Gebruikte merken en producten: American Crew, Wella, Babyliss, Fanola, Sibel & Peggy Sage
Nieuw

Madam Browz

5,0
2 reviews
Apeldoorn
Laat zien op de kaart
TINT | verven met gewone verf voor een natuurlijke look - tot 4 weken zichtbaar in de haartjes 20 min
€15
HYBRID | voor een make-up look, verft zowel huid als haar - 7 dagen zichtbaar op de huid en 6 weken in je haartjes. 35 min
€35
WAX+TINT | met gewone verf voor een natuurlijke look 35 min
€25
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0017:00
DiDinsdag
09:0017:00
WoWoensdag
09:0012:00
DoDonderdag
09:0021:30
VrVrijdag
09:0012:00
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Bij Madam Browz draait alles om het creëren van perfect gestylde wenkbrauwen die jouw natuurlijke schoonheid versterken. In een stijlvolle en gemoedelijke sfeer voelt iedere klant zich direct op haar gemak. Of het nu gaat om een strakke brow shape, natuurlijke hybrid/henna brows of een complete brow lamination, hier staat vakmanschap centraal. Eigenaresse Tahnee zorgt ervoor dat elke behandeling een moment van self-care is, met een persoonlijke aanpak en oog voor detail.

Gebruikte merken en producten: Bij Madam Browz wordt uitsluitend gewerkt met hoogwaardige producten van Mrs. Highbrow, Browcode, Refectocil, Thuya, Lulumi en Supercilium voor de beste resultaten.

Ervaring Met een passie voor wenkbrauwen en drie jaar ervaring in het vak, heeft Tahnee zich gespecialiseerd in het creëren van brows die perfect passen bij het gezicht en de uitstraling van haar klanten. Door precisie en aandacht voor detail – van het uitmeten tot de pre- en aftercare – zorgt ze ervoor dat iedere klant met een stralend en zelfverzekerd gevoel de salon verlaat.

Specialiteiten: -Brow Lamination: Voor vollere, strakkere en symmetrische wenkbrauwen die tot 6-8 weken blijven zitten. -Hybrid Brow Treatment: Een combinatie van wenkbrauwverf en henna, voor een intens gekleurde en volle look met een houdbaarheid tot 7 weken op de haartjes en 7-10 dagen op de huid.

Bereikbaarheid: De salon is goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Bushalte Eendenweg ligt op slechts 5 minuten loopafstand, en een alternatieve halte, Eendrachtstraat, is bereikbaar binnen 8 minuten lopen.

Extra’s: ✔ Gratis parkeren voor de deur ✔ Verkooppunt van Mrs. Highbrow producten ✔ Donderdagavond geopend

Madam Browz staat klaar om elke klant te voorzien van perfect gestylde brows en een luxe salonervaring.