Schoonheidssalon
in de buurt van Drievliet, Den Haag
Elke datum
Schoonheidssalons

Kies uit 90 schoonheidssalons in de buurt van Drievliet, Den Haag

Sunday's Voorburg

4,8
1326 reviews
Koningin Julianaplein, Zuid-Holland
Laat zien op de kaart
Zonnebank - Fusion spectra (Zwaar) 30 min - 40 min
vanaf €19,95
Zonnebank Lightvision (Zwaar 1900) 20 min - 30 min
vanaf €18,95
Zonnebank IFORCE (hoog+) 20 min - 30 min
vanaf €17,95
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0021:20
DiDinsdag
09:0021:20
WoWoensdag
09:0021:20
DoDonderdag
09:0021:20
VrVrijdag
09:0021:20
ZaZaterdag
09:0019:20
ZoZondag
09:0019:20

Bij Sunday's zonne- & spraytanstudio - Voorburg kan je terecht voor professioneel zonnebanken, een fullbody automatisch spraytan cabine en voor het veilig tanden witten.

Sunday’s professioneel zonnen
Hier zijn alle medewerkers zijn opgeleid tot zonneconsulenten. Sunday’s staat voor professioneel zonnen. Alle zonnebanken zijn voorzien van blue D-lite lampen, deze zorgen voor het extra aanmaak van vitamine D.

Spray-tan
Naast het professionele zonnen hebben ze sinds november 2018 een vol automatische Spray Tan cabine (ISpray). Deze fullbody spray cabine verneveld een laagje DHA over het gehele lichaam. Vooraf kun je de kleurintensiteit kiezen en ben je binnen no-time voorzien van een zomers kleurtje. De zonnebank is niet eens meer nodig om te worden voorzien van een gebruinde huid.

Tanden witten
Naast een zomers kleurtje kun je hier terecht voor een prachtig wit gebit. Voor de perfecte look kun je kiezen voor een duo-behandeling waarbij eerst je tanden laat witten en vervolgens jouw huid laat voorzient van een zomers kleurtje. Alle behandelingen zijn snel, makkelijk en veilig.

Let op: tanden witten is mogelijk vanaf 18 jaar.

CHRIS beauty bar

4,9
1143 reviews
Haagse Bos en Bezuidenhout, Den Haag
Laat zien op de kaart
Brazilian wax women 30 min
€46
Brow shaping - waxing or epilation - Brow shaping 10 min
€22
Brow shaping + upper lip 10 min
€32
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:3019:00
DiDinsdag
09:3020:30
WoWoensdag
09:3020:30
DoDonderdag
09:3020:30
VrVrijdag
08:3018:00
ZaZaterdag
09:3018:00
ZoZondag
09:3018:00

Sfeer in de salon: Dé feelgood beauty salon in Den Haag, voor hem & haar. Kom binnen, voel je thuis, geniet van een warme (haver)cappuccino of detoxthee en laat ons de beste versie van jou doen shinen.

Producten: Mesoestetic, OPI, SkinTech, Cosmelan, Dermalogica, Dermapen, Neogen, Revitalash, B Kate, Lycon.

Ervaringen: Meer dan 16 jaar ervaring.

Specialiteiten: One size fits all bestaat niet als het om je uiterlijk gaat. CHRIS is jouw persoonlijke beautycoach die precies weet wat jij nodig hebt om te stralen. Of dat nu een laserontharing, gladde waxbeurt, gelcolor, manipedi, een (ernstige) huidprobleem, de mooiste brows en lashes of een gepersonaliseerde facial met de meest geavanceerde apparatuur is. Tip: verras iemand met het allerbeste beautycadeau: een CHRIS Giftcard!

Vervoer: De RandstadRail tram 3 en 4 stopt elke tien minuten, bij station Beatrixkwartier, direct voor de deur van het WTC The Hague.

Extra's: Gratis overdekt parkeren? Bij CHRIS beauty bar regelen we dat voor je! Ontvang na je behandeling een uitrijkaart voor gratis parkeren in de WTC-parkeergarage. Navigeer naar Interparking WTC The Hague, Prinses Marijkestraat 5, Den Haag.

Barber Oz

5,0
104 reviews
Parallelweg, Den Haag
Laat zien op de kaart
Mannen - Knippen 30 min
€30
Mannen - Knippen & baard trimmen(overloop)1 u
€45
Kinderen 5 t/m 10 jaar - Knippen 30 min
€20
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0018:00
DiDinsdag
09:0018:00
WoWoensdag
09:0018:00
DoDonderdag
09:0018:00
VrVrijdag
09:0018:00
ZaZaterdag
09:0018:00
ZoZondag
Gesloten

Welkom bij Barber Oz in Den Haag! Gelegen in het hart van Den Haag, biedt Barber Oz een unieke en persoonlijke ervaring voor de moderne man die op zoek is naar stijl en vakmanschap. Bij binnenkomst word je hartelijk ontvangen door Oz, die je direct op je gemak stelt met een kop koffie en een ontspannen sfeer. Of je nu komt voor een strakke scheerbeurt of een stijlvolle knipbeurt, Oz staat klaar om jouw look te perfectioneren.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gelegen bij de halte Den Haag, Calandplein,

Het team:
Als ervaren barber heeft Oz een passie voor zijn vak en een scherp oog voor detail. Hij luistert naar jouw wensen en geeft professioneel advies om het beste uit jouw stijl te halen. Oz werkt uitsluitend met producten van hoge kwaliteit,zoals Reuzel Uppercut Proraso en Gabri om ervoor te zorgen dat jouw haar en baard de aandacht krijgen die ze verdienen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: gezellig en ontspannen
  • Gespecialiseerd in: persoonlijke aandacht en hoogwaardig vakmanschap
  • Gebruikte merken en producten: alleen de beste producten voor jouw haar en huid ​​​​​​
  • De extra’s: meer dan 19 jaar ervaring​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Empire Of Styles

4,6
66 reviews
Verrijn Stuartlaan, Zuid-Holland
Laat zien op de kaart
Mannen - Braids 20 min - 1 u 30 min
vanaf €10
Weave Micro Extensions - Per baan 15 min - 1 u 30 min
vanaf €20
Mani & Pedi2 uren
€90
€100
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
08:3013:30
DiDinsdag
08:3013:30
WoWoensdag
Gesloten
DoDonderdag
08:3013:30
VrVrijdag
Gesloten
ZaZaterdag
13:0019:00
ZoZondag
13:0016:00

Bij salon Empire Of Styles in Den Haag kan je terecht voor allerlei soorten Beauty behandelingen. Laat je verwennen door deze salon en loop de deur uit met een nieuwe frisse look!

4e Verdieping (links af tot het einde van de gang)

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

De dichtstbijzijnde OV-haltes vanaf Visseringlaan 19 in Rijswijk zijn:

  1. Tramhalte "Rijswijk Volmerlaan" – Deze halte ligt op enkele minuten loopafstand. Hier stopt tram lijn 17, die richting Den Haag en Wateringen gaat.
  2. Bushalte "Visseringlaan" – Vlakbij Visseringlaan 19 bevindt zich deze bushalte, waar bus lijn 23 stopt. Deze lijn rijdt onder andere richting Kijkduin en Scheveningen.

Afhankelijk van je exacte reisrichting kan een van deze haltes de beste optie zijn. Ook kun je je route makkelijk plannen met een OV-app zoals 9292 voor actuele vertrektijden en alternatieve routes.

Het Team:
De salon zelf bestaat officieel sinds 2018, vanaf 2004 is de eigenaresse begonnen als Braidstylist, en heeft meerdere certificaten en diploma's behaald.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Een ontspannen sfeer.
  • Gespecialiseerd in: Beauty behandelingen.
  • Merken en producten: L’oreal, Novex en PG.
  • De extra's: Gratis parkeermogelijkheid.

BellezArtista

4,9
727 reviews
Den Haag Stationsbuurt, Den Haag
Laat zien op de kaart
Daluren
Modelleren & Verven Wenkbrauwen 30 min - 45 min
vanaf €29,50
bespaar tot 10%
Verwenpakket1 u 30 min - 2 uren 30 min
vanaf €97
Hydraflash facial + rug, nek & schoudermassage pakket1 u 30 min
€125
€133
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:3021:00
DiDinsdag
09:3021:00
WoWoensdag
09:3021:00
DoDonderdag
09:3021:00
VrVrijdag
09:3021:00
ZaZaterdag
09:3018:15
ZoZondag
11:0020:00

BellezArtista -recentelijk verhuisd- is gevestigd aan de Boomsluiterskade 337 (Rivierenbuurt) een uitstekend bereikbare locatie in het centrum van Den Haag.,Je komt terecht in een fijne rustige omgeving met veel persoonlijke aandacht, waar er naar jouw wensen wordt geluisterd.Laat je verwennen!

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

Den Haag CS is op circa 2 min lopen. Er is mogelijkheid om betaald te parkeren op straat of in garage Q-Park Rijnstraat.

Het team:

Erika, gediplomeerd schoonheidsspecialiste, heeft ruim 22 jaar ervaring in wellness en geavanceerde schoonheidsbehandelingen en is een ware "Artista de Belleza”, zij zorgt ervoor dat iedereen stralend de deur uit loopt. De behandelingen worden afgestemd op je huidtype en -conditie: je bent in vertrouwde handen. Nagenoeg alle behandelingen zijn geschikt voor alle huidtypen, leeftijden, mannen en vrouwen. De massages zijn echter alleen voor vrouwen / ladies only.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: De salon is relaxt. De massage ruimte geeft de klanten rust.
  • Gespecialiseerd in: Massages, gezichtsbehandelingen (facials) en ontharen (waxing)
  • Merken en producten: Gebruiken uitsluitend natuurlijk producten.
  • De extra’s: Hier spreken ze Engels, Spaans en (beperkt) Nederlands. Kopje koffie, thee of een glas koud water is inbegrepen. Na de behandeling kun je nog in alle rust nagenieten of opfrissen.