Alle haar en beauty

Kies uit 5068 salons met haar en beauty in Nederland

Dandon Beauty, Hair & Wellness

4,8
112 reviews
Hamersveldseweg, Provincie Utrecht
Laat zien op de kaart
Harsen bovenlip of kin bij gezichtsbehandeling 10 min
€9,50
Epileren/harsen wenkbrauwen bij gezichtsbehandeling 15 min
€12,50
Harsen bovenlip of kin zonder gezichtsbehandeling 15 min
€14,50
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
11:0017:00
DiDinsdag
09:0020:00
WoWoensdag
11:3021:00
DoDonderdag
09:0020:00
VrVrijdag
09:0017:00
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Bij Dandon Beauty, Hair & Wellness heerst een warme, luxe en ontspannen sfeer. Hier krijgt iedereen de persoonlijke aandacht die hij of zij verdient.

De salon werkt met hoogwaardige merken zoals Keune, Toskani en Guinot.

Kapsalon Onze ervaren kappers, Melanie en Samantha, luisteren naar jouw wensen en realiseren jouw droomkapsel. Naast knippen en stylen kun je bij ons ook terecht voor Mesotherapie, speciaal gericht op de stimulatie van haargroei.

Schoonheidssalon Lizette staat klaar in de schoonheidssalon om je huid te verbeteren en te ontspannen. De salon is gespecialiseerd in huidverbetering en verjonging, met behandelingen zoals IPL en Mesotherapie die zichtbare resultaten opleveren.

Onze Diensten

Knippen & stylen Balayage Haar kleuren Barber services Japanese Head Spa behandelingen De salon is gemakkelijk bereikbaar, met de dichtstbijzijnde bushalte op minder dan 10 minuten loopafstand.

Op zoek naar een professionele beauty salon? Bij Dandon Beauty, Hair & Wellness ben je aan het juiste adres. De salon maakt gebruik van hoogwaardige producten en gecertificeerde apparatuur om je de beste behandelingen te bieden. Ontdek hoe de salon je kan helpen en waarom Dandon Beauty, Hair & Wellness de beste keuze voor jou is.

Nieuw

Pure Beauty Studio

5,0
15 reviews
Gelderland
Laat zien op de kaart
Waxen bovenlip of kin
€9,50
1 extra onderdeel tijdens de behandeling
€5
2 extra onderdelen tijdens de behandeling
€10
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0021:00
DiDinsdag
13:0021:00
WoWoensdag
09:0017:30
DoDonderdag
18:3021:00
VrVrijdag
Gesloten
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Pure Beauty Studio, Borculo is een gezellige en knusse schoonheidssalon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel elke klant een moment van pure verwennerij en zichtbare huidverbetering te bieden. Of je nu komt voor een ontspannende facial, een wimperlift of een flawless make-uplook — hier draait alles om jouw schoonheid en welzijn.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: knus, verzorgd en laagdrempelig — een plek waar je je direct thuis voelt.

Gespecialiseerd in: Specials, SPA Salonnepro huidbehandelingen, huidverbetering, acnebehandelingen, lash & brow treatments, korte behandelingen, wimperextensions, make-up en nagelverzorging.

Gebruikte merken en producten: De salon werkt met de natuurlijke en effectieve producten van SPA Salonnepro en Cent Pur Cent.

De extra’s: De salon is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer en biedt persoonlijke aandacht in een ontspannen setting. Hier draait het om eerlijke behandelingen met zichtbare resultaten, voor elke klant.

D’the lashes

5,0
10 reviews
Soesterberg, Provincie Utrecht
Laat zien op de kaart
Wimpers verwijderen 50 min
€20
Bovenlip harsen 45 min
€20,50
one by one opvullen binnen 1 week 1 u 5 min
€24,50
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
08:3016:30
DiDinsdag
08:0016:30
WoWoensdag
08:0016:30
DoDonderdag
12:3016:30
VrVrijdag
08:0016:30
ZaZaterdag
08:0012:30
ZoZondag
Gesloten

Sfeer in de salon: In onze salon staat service en klantvriendelijkheid op nummer 1! In de zomer staat de airco voor u klaar en in de winter een heerlijk dekentje en stoelverwarming om de ervaring zo prettig mogelijk te maken!

Producten: Wij verkopen ook eigen producten zoals: - wimper/wenkbrauw serums - lash foams - lash foam pakketten

Ervaringen: Er word continu doorgeleerd op het gebied van wimperextentions en wenkbrauwen zodat wij met de nieuwste trends mee kunnen groeien!

Specialiteiten: D’the lashes is voornamelijk gespecialiseerd in wimperextentions en wenkbrauwen op dit moment maar er komen nog meer behandelingen bij!

Vervoer: De dichtstbijzijnde bushalte is soesterberg p+r! Bent u met de auto? Ook geen probleem want parkeren kan voor de deur en is gratis!

Extra's: Wij zorgen ervoor dat onze klanten precies weten wat ze te wachten staat! Wij beginnen ook bij alle eerste afspraken met een consult waarin we elke soort uitleggen plus alle stappen. Tijdens de behandeling word er ook verteld waar we op dat moment mee gaan beginnen omdat het best spannend kan zijn als u voor de eerste keer wimperextentions neemt of van een andere salon komt! Ook in slaap vallen is hier geen probleem en als u toe bent aan wat ontspanning kunnen wij ook uw favoriete podcast aanzetten of uw spotify lijst. Uw comfort staat op 1 bij ons!

Ontharing Specialist Olga @OMG Spa & Beauty

5,0
139 reviews
Rhoon, Zuid-Holland
Laat zien op de kaart
Complex 1 vrouwen oksels Brazilian en gehele benen2 uren
€118
€132
Complex 6 mannen Gehele rug Schouders Borst Oksels Brazilian 2 uren 30 min
€192
€214
Complex 2 (Vrouwen) Oksels+Brazilian+Halve Benen 7% korting1 u 30 min
€97
€105
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
08:0021:00
WoWoensdag
Gesloten
DoDonderdag
08:0021:00
VrVrijdag
Gesloten
ZaZaterdag
08:0020:00
ZoZondag
Gesloten

Eigenaresse Olga van Ontharing Specialist Olga @ OMG beauty & Spa heeft veel ervaring en werkt met precisie en veel liefde voor het vak. De salon, gelegen in Rhoon biedt verschillende diensten aan zoals waxingbehandelingen, cuppingtherapie, elektrische stimulatie, wimper- en wenkbrauwbehandelingen en Gua Sha gezichtsmassage. 

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen naast het station in Rhoon.

Het team: Olga geeft veel om haar cliënten, hun gezondheid en zorgt voor een fijne ervaring bij haar salon. Olga heeft veel ervaring opgedaan in Nederland en in het buitenland. 

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: De salon heeft een fijne en ontspannen sfeer. 
  • Gespecialiseerd in: Olga is gespecialiseerd in massages. 
  • Merken en producten: De salon werkt met voedende huidproducten die belangrijk zijn tijdens een massage met organische en natuurlijke ingrediënten. 
  • De extra's: Je krijgt gratis koffie of thee bij binnenkomst en er wordt engels gesproken in de salon.